Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   
Юрій Хорт

У Апеляційному суді Вінницької області оголошено перерву під час розгляду апеляційної скарги адвокатів Павленка до 30 листопада, повідомляє кореспондент Vlasno.info із залу судових засідань.

На чотири з половиною роки засудив Юрія Павленка Вінницький міський суд. Однак не за масові заворушення, а за хуліганство — суддя під час складення вироку перекваліфікувала обвинувачення.

17 жовтня суд заслухав останнього свідка та переглянули ще півгодини відеозаписів із подій шостого грудня 2014 року. Апеляційні розгляди затягнулися на ціле літо осінь.

Сьогодні відбулися судові дебати.

– Питання вирішили ще вчора, як стало відомо мені із власних джерел, та дали політичну команду не відпускати його на волю, – заявив у судових дебатах захисник Павленка Валерій Палій. – Юрій Павленко не може бути хуліганом. Він – політичний борець. Шановний суд, Ваш обов'язок – скасувати цей ганебний вирок від першого квітня 2016 року. Заради всього святого, припиніть це, або передайте справу в суд першої інстанції.

Юрій Хорт написав на своїй сторінці у Фейсбуці:

«Коли прокурор Вознюк завершував свій виступ у дебатах і сказав, що просить для мене 7 років позбавлення волі, це обурило людей, здійнявся галас. Судді цим скористалися і вкотре відклали слухання до 30.11.2016 на 16.30, явно затягуючи процес.»

Діючий режим сіоністів-україножерів демонструє з одного боку переляк, а з іншого боку — повну зневагу до представників титульної нації. В усякому разі попередження громади Вінницького Майдану владу не налякало.

Оксана Матвейчук

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com