Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   

Перша кров, без якої кривавий режим україножерів не міг обійтися у день річниці початку двох Майданів.

На Майдані почались жорстокі сутички, мусора почали бити людей, заарештовувати патріотів. «Космонавти» кинулись на людей в той момент, коли на Майдан з Європейської площі деклька сотен протестантів намагалися пронести шини, начебто це якимось законом заборонено. Знову українці кричать: «Банду геть!» Декілька покришок все ж таки запалили перед стелою.

Зараз сутички припинились, але здається, що цей вечір не буде спокійним. Як тут не пригадати крилатий вислів пахана МВС Авакяна (Авакова), які він написав у Фейсбуці три троки тому: «Мусора не люди».

Оновлено!

Трохи «покоцавши» офіс Медведчука біля площі Льва Толстого, більшість протестантів розійшлись. На Майдані Незалежності зараз залишилось приблизно пару сотен активістів, які збираються дочекатися світанку. Будемо сподіватися, що вночі їх поліцаї штурмувати не будуть.

А користувачі соцмереж активно обговорюють перекриття центру і металеві рамки в центрі столиції України, яка стала схожею на Москву. Фраза дня: «Перекрити центр Києва на честь "дня Свободи та Гідності"- це чистий Оруел...» @Wlad Wasyliuk.

Оновлено!

Активістка Ганна Сінькова розмістила на своїй сторінці у Фейсбуці відео, на якому видно, що бійку на Хрещатику влаштували бойовики невідомого владоохоронного бандформування, вдягнуті у чорну уніформу без розпізнавальних знаків.

 

Микола Крамольник

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com