Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   
Одеська митниця

Одеська митниця стала каменем спотикання для багатьох підприємців. Особливо після призначення Насировим на посаду в.о. керівника Одеської митниці «махрового» корупціонера епохи Януковича-Пшонки - Олексія Василенка.

Не змінюючи принципів роботи, новий керівник в змові з іншими службами та органами влади, почав «закручувати гайки» підприємцям. Ось і прийшли підприємці і народні активісти до нового начальника митниці дізнатися про його плани і поспілкуватися на тему законності дій.

Пізніше підїхала велика кількість поліцаїв. Владоохоронці «упакували» активістів і відвезли в поліцайську комендатуру.

 

Інтернет та провладні ЗМІ цитують якогось «шльопера» Марка Гордієнко, якого не було на місці подій: «а якого ж чорта люди пішли на такий радикальний крок?» Як бачимо на відео, під час штовханини у кабінеті перевернувся один стілець, і брехливі ЗМІ вже пишуть про «погром у колишньому кабінеті Марушевської». Гордієнко підніс подію як беззаконня. А чи не свавілля віджимання вантажів? Чи не свавілля побудова монополії? Чи не свавілля, що послідовник Калетника, Макаренко став начальником митниці? Вони б ще самого Калєтніка поновили на посаді! На манежі все ті ж!

На митниці активістам пообіцяли - найближчим часом зібрати нараду і обговорити недоліки взаємодії з правоохоронними органами, вирішити питання з незаконним затриманням вантажем.

Подивимося чого варте слово Василенко і як він разбереться.

Вже сьогодні зранку правозахисник Анатолій Будник прокоментував події: «Ми змусили корупціонерів одеської митниці на камеру телеканалу 112 визнати своє зловживання владою та неправомірність дії їх службових осіб. Наших воїнів СМЕРЧ в 20 годин вчора відпустили із-за відсутності складу злочину у наших діях. В 3 години ранку ми уже були дома в Києві. Це є перемога !!! Ми і надалі не будемо давати змоги безпредельнічати корупціонерам та хабарникам в Україні!»

Оксана Матвейчук

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com