Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   
 Хорт

Майже ніхто не здивувався, що «останній суд» по справі розірваного портрету цинічного бариги Порошенка знову перенесли.

На цей раз підставою затягування справи стала несподівана «хвороба» прокурора, якій захворів «гострим шлангітом» прямо в залі суду.

Активіст Юрій Павленко (Хорт), який вже два роки перебуває за гратами просто через таємні накази «солодкого олігарха», написав у Фейсбуці:

«Коли я їхав на сьогоднішнє засідання, то думав, що можливості затягнути процес суд уже вичерпав. Бо моє слухання мало розпочатися з мого останнього слова, яке не мають права перервати, і судді вийдуть у нарадчу кімнату.

Але не тут то було. "Радянський цирк уміє робити чудеса". Раптово, прямо в суді "захворів" прокурор Вознюк. Перед початком його бачили живим і здоровим, але африканська чума свиней, схоже, перекинулась на прокуратуру.

Звичайно, це не перешкоджало проведенню слухання. І, зрештою, яка роль прокурора в моєму останньому слові? Однак суд до такого варіанту був готовий і відклав розгляд до 6.12.2016 на 10.00. Якраз річниця подій 2014 року, за які я сиджу.
.
"Творчий задум", вочевидь, полягає у тому, аби мене звільнити після 8.12.2016 (рівно 4 роки за "Законом Савченко"), люб'язно "вручивши" судимість. Тобто позбавити мене змоги брати легальну участь у політиці, в т.ч. балотуватись на виборах та позбавити низки інших громадянських прав.
.
Я не згоден з будь-яким іншим рішенням, крім виправдального.»

Які ж вони хворі люди, сучасні українські судді і прокурори! Здається, що вилікувати їх зможуть лише радикальні ліки. Крематорій, наприклад.

А судове шоу по-новому відбудеться 6 грудня л 10-00 в Апеляційному суді Вінниці.

Продовження теми.

Геннадій Боценюк

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com