Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   
Меч

Інформацію про надзвичайну пригоду, де сам він є головною дійовою особою, розповів «Правдивим новинам» по телефону відомий активіст Антон Бондаренко (Друг Меч).

3 грудня приблизно о 19-00 Антон Бондаренко і троє його друзів недалеко від метро «Васильківська» у Києві заступились за дівчат, до яких приставали кавказці невідомої національності, і з якими довелось провести виховальну роботу (невеличка штовханина без побиття знахабнілих чужинців). Хачики злякалися і викликали поліцаїв, одразу звинувативши Антона Бондаренко в тому, що він нібито викрав у них айфон.

«Якесь безглузде звинувачення, бо ніякого айфону в мене звісно не було, лише старенький мобільний телефон. Зараз нас везуть у райвідділ на Голосіївську 15», — каже Меч.

Він пообіцяв інформувати редакцію ПN про те, як далі будуть розгортатися події. Інформація буде оновлюватися.

Оновлено!

Як повідомив Антон бондаренко, поліцаї відпустили активістів. Ніяких претензій у владоохоронців до них немає, можливо, що завдяки впливу громадскості, бо патріоти вже почали збиратися під поліцайською комендатурою в той час, поки розглядалися усі обставини. Виявилось, що «потерпілі» самі винні в тому, що отримали невеликого прочухана.

Геннадій Боценюк

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com