Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   
АвакOFF

Спеціально для анансованої Автомайданом акції «АвакOFF» з вимого негайної відставки пахана МВС Авакяна (Авакова), підлеглі зробили шефу специфічний кривавий подарунок.

Звістка про те, що різні підрозділи поліції влаштували стрілянину в Княжичах під Києвом (5 поліцаїв загинуло на місті пригоди, а шостий помер у лікарні) викликала бурхливу реакцію у соцмережах. Українці раділи і жартували, як от нібито отримали звістку про загибель москальських окупантів. Звісно, це не дуже добре радіти смерті людей, але під час війни смерть ворога викликає захоплення, і це нормально. Мабуть, банда україножерів при владі помічає, що для більшості українців різниці між Східним фронтом, де відбувається боротьба проти путінської Татаро-Мордорської Орди, і фронтом внутрішньої окупації вже майже не існує. Загибель поліцаїв, на стволах яких поки що тримається кривавий проросійський режим Порошенко-Авакова, сприймається як добра звістка і привід повеселитися.

Для прикладу можна навести яскраві записи користувачів Фейсбуку:

Михайло Стрижка: «В Княжичах мусора постріляли один одного, п'ятеро мусорилих здохло. Вот новина, яка зробить твій ранок))»

Володимир Орловський: «-5...валять самі себе...ну що ж ще потрібно для відставки сабакоффа?

є вже багато версій стосовно подій в Княжичах...Моя така - не поділили здобич...і жадность 5-6 мусорів згубила)))
п.с. Порада для опеге-дсо. Проти кокорда тре щось більш моцне брати...»

Антон Бондаренко (Меч): «Бійня у Княжичах. Дебіл геращенко відзначає, що "трое подозреваемых в разбоях, услышав перестрелку, отказались от своего плана по грабежу и выехали на двух Toyota Land Cruiser 200 в сторону Киева." Так от вона, мнагахадовачка від аваківськоі поліції !»

Олександр Ружанський: «П'ятеро загиблих поліцейських, які перестріляли один одного при затриманні злочинців, жоден з яких не постраждав… За такими обставинами, МВС, разом з Аваковим, заслуговує на колективну премію Дарвіна.»

Трохи пізніше, коли перша радість промайнула, Олександр Ружанський пише:

«З точки зору криміналістики.
Якщо результати балістичної, судово-медицинської і трасологічної експертиз не будуть підроблені, то картину подій в Княжичах можна встановити з високою долею достовірності.

Тому, дуже важливо зараз в цій справі відслідкувати і уважно вивчити висновки експертів. Щоб не було потім дитячих фантазій Геращенка, подібних до тої, що пасажира БМВ було вбито випадково, від рикошету пулі з пістолета поліціянта Олійника.

Це буде одне з головних завдань адвокатів родичів загиблих. В першу чергу, співробітників ДСО. Бо, як мені здається, саме їх вина у тому, що сталося, мінімальна. Або, взагалі відсутня.»

Автомайдан сьогодні все ж таки приїхав на дачу к нахабному українофобу Авакяну, який зараз знаходиться у Канаді. Людей і промов було досить багато, зіткнень з поліцаями, які виглядали трохи розгублено, не відбулося. Активісти подарували пахану МВС трохи «рюкзаків».

Геннадій Боценюк

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com