Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   
мусора

Шановні читачі! Роботу сайту газети «Правдиві новини» сьогодні було заблоковано з 9-ої години ранку і майже до кінця робочого дня, поки не прокинулись наші американські хостери і не припинили це неподобство.

Це вже не перша спроба взлому нашого сайту, але найбільш професійна. Коли нас намагались зламати криворукі дегенерати з «кіберполюцї» пахана МВС Авакяна (Авакова), то це було навіть смішно.

До речі, про «полюцію». Трагікомедія у Княжичах має нові загадкові риси, про які написав у Фейсбуці Олександр Волков. Мовою оригіналу:

«Чем больше заявлений делают умственно неполноценные советники Министра внутренних дел, тем больше не стыковок появляется в и без того мутной истории с гибелью сотрудников полиции. Вчера Зорян Шкиряк заявил, что на автомобиль полиции охраны не были установлены проблесковые маячки. И фотографии с места событий это подтверждают.

Однако этот же автомобиль полиции охраны марки ZAZ с номером 0440 (10 регион) недавно видели с установленными проблесковыми маячками. Следовательно, появился новый вопрос: когда и при каких обстоятельствах с данного автомобиля были сняты проблесковые маячки?»

Як би там не було, але мусорська трагедія у Княжичах не затьмарить записи Оніщенка (Кадирова). Деградація «української еліти» у відеозапису.

Геннадій Боценюк

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com