Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   
Під КМДА

Попереджали розумні люди боксера Віталіка Кличко, що його «титушня» і хронічний вандалізм рано чи пізно призведуть до акцій спротиву.

Сергій Войченко пише у Фейсбуці:

«Зараз під КМДА колишні бізнесмени та власники мафів Києва зводять барикади, адже варварські знесення їх власності не лише дали величезні збитки, але й призвели до розкрадання майна. Як в демократичній державі можуть відбуватись такі ганебні, з законної точки зору речі? Власники мафів не були попереджені та не мали змоги самостійно мирно розібрати свої точки продажу, що призвело до сьогоднішніх акцій протесту.»

Варто звернути увагу на кордон мусорів, які оточили прохід до КМДА. Багато хто з цих «космонавтів» вдягнув балаклави, тобто ці покидьки готові до наказу вбивати громадян України.

Оновлено!

Під час мітингу під Київською міською адміністрацією проти незаконного знесення торгових павільйонів, у результаті зіткнень з поліцією постраждали двоє підприємців.

Про це повідомляє "Соціальний рух" на своїй сторінці у Фейсбуці.

В акції брали участь кілька сотень людей. У результаті протистояння з мусорськими покидьками, яке виникло після спроб мітингувальників встановити намет, двоє людей потрапили до лікарні. Чоловік отримав травму хребта, також поліцаями було побито жінку, яку госпіталізували із забоями ребер та ноги.

Протестувальники вимагають від влади припинити незаконне знесення торгових точок і забудову даних територій. Підприємці заявляють, що КМДА не брала відповідних рішень про ліквідацію ринків. Разом з тим, у постраждалих від незаконних дій влади є судові рішення про право на здійснення підприємницької діяльності на низці земельних ділянок.

Геннадій Боценюк

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com