Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   

Вчора довбана тітушня Кличка під прикриттям «поліцаїв-космонавтів» намагалися зробити традиційний для Києва розбійний напад на майно підприємців біля метро КПІ.

Підприємці чинили опір незаконним діям бандитам і владоохоронцям після чого мусорські виблядки, користуючись перевагою живої сили почали бійку.

Кляті поліцайські «йовбаки» били не лише чоловіків, а й жінок, і невідомо чим би все закінчилось, якби поліцайські мерзотники вбили літню жінку. Після цього терпець у київських підприємців урвався, вони пригадали Майдан і почали відповідати силою на силу. Тітушня, яка прикривала підхід бульдозерів, які вже традиційно є ознакою вандалізму боксерського КМДА, отримала на горіхи, самі ж бульдозери відступили, бо їх могли і спалити. Після того як мусорня організовано покинула місце пригоди громадські активісти затримали двох тітушок, які виявились перевдягнутими поліцаями. Поки що незрозуміло, чим завершиться конфлікт, але в цю ніч підприємці змогли відстояти своє майно.

Треба нагадати, що 20 грудня поліцайські тварюки жорстоко побили підприємців під КМДА.

Красномовне відео кривавих подій, які відбувалися сьогодні вночі, було розміщене у Фейсбуці.

P. S. Як повідомив «Правдивим новинам» журналіст Ігор Громов, жінка не загинула, а втратила свідомість від больового шоку, в неї був перелом ключиці і важкий струсок мозку.

Микола Крамольник

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com