Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   
Нафтогаз

Багато хто з користувачів соцмереж не вірять у офіційну версію загибелі екс-голови Нафтогазу.

Коли «генпрокурор» Юра Луценко вийшов з засідання Комітету, його відразу оточили журналісти, і одне з перших запитань про події у Вінниці, чи це було самогубство, одразу відобразилось на його пихатій мармизі. Зазвичай червоне оличчя хронічного алкоголіка одразу стало білим, посмішка злетіла з вуст. Не треба було і детектора брехні для того, щоб зрозуміти, яка буде відповідь...

Недаремно пан Рудьківський встиг продати Ахметову свої газовидобувні потужності за 100 млн доларів. Звісно, він отрмував щомісяця величезні доходи, але зважаючи на те, що за часів Януковича він разом із Шуфричем виштовхнув з цього бізнесу олігарха Порошенка, особисто втримати цей «солодкий» бізнес він би не зміг.

Але все ж таки, що ж відбулось у Вінниці? Колишній журналіст, ветеран Східного фронту Олександр Ружанський зробив шикарний аналітичний опис газових мафіозних розборок сучасного Вальцманату. Заслуговують на увагу два його записа у Фейсбуці:

«Слідчі військової прокуратури під керівництвом корупціонера Кулика при проведенні, типу, обшуку, вбили колишнього заступника керівника Нафтогазу Юр'єва.

І допоки брехлива, корупційно-краснодупа потвора Луценко, яка розказала всім, що Юр'єв самовбився, буде керувати ГПУ, поки будуть знаходитися на волі злочинці Кулик і Матіос, поки в Україні не буде дійсно незалежного слідчого органу і такої ж незалежної прокуратури, які зможуть провести об'єктивне розслідування загибелі Юр'єва, я ніколи не повірю в його самогубство.

По-перше. Чому я взагалі повинен вірити шістці Порошенка Луценку, який постійно бреше з не меншим завзяттям, ніж його брехливий роботодатєль?

По-друге. Я не вірю в те, що людина з бабками, яка могла спокійно поїхати з України ще в 2014 році, яка могла за бабки найняти собі кращих адвокатів, яка знала, що по Нафтогазу йде слідство, раптом, при появі слідчих, взяла і застрелилась.

По-третє. А давайте я розповім, як проводить обшуки військова прокуратура на своєму прикладі?

24 грудня того року, о шостій ранку до моєї квартири вірвалися озброєні сбушні маски-шоу разом зі слідчими військової прокуратури. Кількість озброєних учасників "героїчного" затримання була така, що вони всі навіть не змогли поміститися у квартирі.

Все було як добрих американських блокбастерах на місцевий лад. Ліхтарики з автоматами в обличча в темній кімнаті, крики і мати, щось на зразок стояти-боятися, руки вгору і тому подібне.

Бити мене почали прямо в ліжку. Я навіть ще не встиг прокинутися і збагнути, що відбувається. Залили кров'ю всю підлогу і постільну белізну. При цьому, навколо мене бігав якийсь військово-прокурорський покидьок в балаклаві і розказував, що я спеціально бився головою о підлогу.

Поки йшов абсолютно незаконний обшук, мене тримали в одних труселях, в наручниках, з залитим кров'ю обличчам фактично на морозі, тому, що в кімнаті були відкриті всі вікна і двері. Одягнутися мені ніхто не давав до кінця процедури.

Вся ця вєсєлуха відбувалося на очах моє старенької матері 80 років.

А що можна було шукати в мене дома по сфальсіфікованій справі відносно, нібито, мого хуліганства ? ( Нагадаю, що "хуліганів" я проти краматорських сєпарів, один з яких двічі судимий наркоман рецедивіст, а інший і досі прекрасно себе почуває на сайті Миротворець серед прибічників і активістів ДНР). А шукали і відібрали в мене комп'ютер дитини і мої смартфони з яких, як вважав мерзотник Кулик я готував і публікував своє розслідування щодо нього.
Ціль - з'ясувати, на кого я працюю. Це мені було сказано прямим текстом : скажеш, на кого працює - будеш вільний. Проста думка, що я працюю на Україну в деградованих корупцією головах військових прокурорів .не вкладалася.

Так, потім було 8 годин в мішку на голові, три місяці тюрми, але я ще тоді подумав - хоч в мене не було ні можливості, ні думок чинити опір озброєним сбушникам в балаклавах - один необеркжний рух, і мене спокійно би пристрелили.

Я, звісно, зовсім не Лісник і не Сашко Білий, але життя корупційним паскудам Кулику і Матіосу зіпсував не погано. Чому мене не вальнути? Тим паче, постійні поняті у військових прокурорів -зашугані і залежні від командирів солдатики строкової служби. Впевнений, що і при так званому обшуку у Юр'єва, понятими були такі самі хлопчики.

До речі, впевнений що таких думок відносно мене Матіос і Кулик не облишили і зараз, коли я надаю нових доказів злочинної діяльності Кулика і його збоченого у всіх смислах очільника, Толі Паскуди Матіоса».

«В продовження попереднього допису.

Невже хтось більш-менш розумний буде вважати "совпадєнієм" згоду Кацуби - молодшого на співпрацю зі слідством і загибель вже наступного дня іншого колишнього заступника керівника Нафтогазу Юр'єва ?

Ось побачите, що Юр'єв виявиться головним винуватцем по справі Нафтогазу. Головним, але мертвим.

Здається, така оригінальна версія.вже з'явилася в мізках Луценка і компанії після того, як вони розслідували ментовський тру-бойовик в Княжичах, де всіх ментів повбивав той, якого теж вбили.

І ще до речі. Кацубі інкримінують привласнення 285 мільйонів гривень.
В той же час, чесний прокурор Кулик, який цю справу розслідує, має відношення до розкрадання високопосадовцями
цілого мільйарду гривень кредиту МБРР. Кредиту, який був вкрадений за допомогою конвертцентру покійного дружка Кулика -Жиліна і вельми живого жилінського спадкоємця Ніконова.

Проте, останній факт нікого в нашій країні не цікавить. А, головне, хто цю аферу буде розслідувати за цієї влади?»

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com