Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   
КОРД новий дах підпільних казіно

Гральний бізнес, як і наркоторгівля і проституція в частково окупованій Україні начебто заборонені, але саме цей кримінальний бізнес процвітає і навіть не приховується.

В більшості цивілізованих країн підпільний гральний бізнес, наркоторгівлю і проституцію контролюють кримінальні клани, з якими з більшим або меншим успіхом неодмінно бореться поліція, але не в Україні! Оскільки найпотужнішим злочинним угрупуванням держави зараз є МВС, саме воно й розповсюджує кримінальний бізнес, доглядає його і карає громадських активістів, які намагаються боротися з цими антисуспільними явищами.

Нещодавно столицею України прокотилася хвиля погромів наркопритонів, які замасковані під так звані «державні лотереї». Це було б смішно, якби не було так гидко, бо ж знову ж таки, треба підкреслити, офіційно гральний бізнес заборонений. В деяких випадках дехто з активістів, а це як правило ветерани Східного фронту, вступали у двобій з владоохоронцями, які кришують наркопритони.

Щось подібне сталося і цієї ночі, 11 січня у Києві. Десяток активістів намагалися призупинити роботу підпільного наркопритону, винесли чорну касу, але в той же час почали тікати з місця пригоди, бо до підпільного казіно приїхали поліцаї (ета наша карова, і ми єйо доім).

Шестеро активістів були затримані, серед них Валерій Сем і Юрій Заболотний (псевдо «Кий» — сумнівна  особа, яка прославилась критикою кнопкодава ВРУ Дмитра Яроша, в той час коли рейтинг негідника впав до нуля, а також своїми провокаційними постами у Фейсбуці, які з юридичної точки зору дискредитують РПС, тобто Революційні Праві Сили).

Михайло Ковальчук на своїй сторінці у Фейсбуці так прокоментував ситуацію:

«Новий дах грального бізнесу -це "КОРД".
Адже як пояснити гіпер активність так званого спецпідрозділу "Корд",який в принципі має займатися пошуком і затриманням справжніх злочинців ,а не патріотів ,які боряться і припиняють діяльність гральних нарко-притонів?
Теж саме роблять і іх підручні журнашлюхи, одразу активізовуються після того як "Корд" побєспрєдєльнічає ,познущається над людьми .
Як тільки вони не вихвальовують цих гопників у погонах і як тільки не обзивають патріотів , вішають такі ярлики як "бандити","розбійники","ОПГ" і тд, а всі ці гральні нарко-генделі в угоду своім розжерівшим паханам-кришувальникам ІНТЕРАКТИВНИМИ ЦЕНТРАМИ . Вершиною цинізму і блюзнірства було те ,що ці безморальні писаки "Києвапєратівний-пратівний" додумалися до того ,що написали і назвали в своіх статтях всі ці клоаки зла -СПОРТЗАЛОМ!!! Уявляєте ?
Про інші маніпулятивні слова ,які ці виродки використовують у своіх сміттєвих статейках вже навіть писати не хочу ,очевидна брехня і бруд.
Система глючить ,потрібне повне перезавантаження програми. Іі може здійснити ,перезавантажити лише нова генерація людей , патріотів ,яка бачить розвиток своєі держави через призму чітких моральних принципів і здорового способу життя.».

Треба відзначити оперативну, хоча і трохи дурнувату роботу гнойних повій Мінстеця — підпільний наркопритон у «поважних» виданнях було названо «спортклубом».

Є цікава пропозиція до офіційного відсотка віруючих у реформи: напишіть «петицію» олігарху Порошенку з вимогою роз`яснення, чи можна вважати наркопритон «спортклубом», а якщо не буде відповіді, пишіть зразу — в спортлото.

Микола Крамольник

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com