Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   
Пеця

Кнопкодав-утікач Олександр Онищенко (Кадиров), продовжує публікувати компромат на своїх колишніх спільників з банди україножерів при владі.

Слід зауважити, що раніше Онищенко виклав в Youtube фрагмент розмови з депутатом Миколою Мартиненком. 20 квітня НАБУ вручило Мартиненку підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

Крім цього Онищенко додав, що перед публікацією даного аудіофрагменту, Мартиненко приїжджав до нього в Лондон, де розповідав про корупційні схеми цинічного олігарха Петра Порошенка.

В ході розмови із Мартиненком, виявилось, що Онищенка почали переслідувати одразу після того, як він розповів про масштаби розкрадань в ДП НАЕК «Енергоатом». До речі, Мартиненко свого часу допомогав молодому ще Петру Порошенку робити політичну кар`єру.

Тим часом головний барига України Порошенко теж відвідав Лондон з офіційним візитом, видавши нову хвилю пустопорожньої балаканини про те, що Росія не виконує жодних обіцянок (Ліпецьк і не такому навчить!) і її треба стримувати силою, про що потрохоботи Мінстеця пишуть: «риторика Порошенка змінилася», а користувачі соцмереж просто плюються.

Микола Крамольник

Loading...
Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com