Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   
мусор

Ми вже звикли до того, що під час антиворожих акцій затримують українських патріотів, ще й україножери пояснюють це тим, що не можна розхитувати барижну будку, бо Путін нападе.

Під час минулої акції під МВС проти холуїв Путіна — мусорів Голубана і Аброськіна активістів затримали без попередження. А зараз владоохоронці вже попереджають! Не ходіть і не будуть вас бити і заламувати.

Активіст Михайло Ковальчук написав у Фейсбуці вчора ввечері:

«Щойно надійшла інфа , що завтра під будівлею СБУ правоохоронні органи МВС нас, мене і Валерія Сама, планують затримати (є замовлення).

І через третіх осіб рекомендують нам не з'являтися на 12 00 під СБУ на акцію " Голубан - в Лук'янівській бан".
Ну що ж , спробуйте , це буде видовищем !»

Раніше представники штабу «Революційних правих сил» (РПС) розповсюдили заяву:

28 квітня під будівлею СБУ за адресою вул. Володимирська, 33 відбудеться акція протесту з вимогою негайного звільнення з лав Національної поліції та притягнення до кримінальної відповідальності бойовика терористичного батальйону "Восток" Юрія Голубана.

Початок акції - 12:00.

Крім того, будуть поставлені вимоги звільнення та притягнення до кримінальної відповідальності не тільки зрадника Голубана, а і його куратора, нинішнього заступника Глави Національної поліції Вячеслав Аброськин (Vyacheslav Abroskin) та осіб, які зрадили Україну у 2014 році і були призначені Аброськіним на посади в оновленій Національній поліції - Владислава Мрихіна, який здав бойовикам ДНР Дебальцево, а зараз працює начальником слідчого відділу прифронтової Авдіївки та Юрія Горустовича, якого ДНР-івці "призначили" керівником поліції м. Маріуполь під час проведення ними сепаратистського "референдуму" і який зараз працює начальником управління превентивної діяльності МВС в Донецькій області.

Ми, активісти, які виходили на протест під будівлю МВС дві неділі тому, вважаємо, що в діяльності Аброськіна, Голубана, Мрихіна та Горустовича є беззаперечні підтвердження факту державної зради і вони не тільки не мають права перебувати на будь-якій державній службі, а й мають бути негайно заарештовані.

Згідно Конституції України на СБУ покладається захист:

- державного суверенітету;

- конституційного ладу;

- економічного, науково-технічного і оборонного потенціалу України;

- законних інтересів держави та прав громадян від розвідувально-підривної діяльності іноземних спецслужб, посягань з боку окремих організацій, груп та осіб.

До завдань СБУ також входить попередження, виявлення, припинення та розкриття злочинів проти миру і безпеки людства, тероризму, корупції та організованої злочинної діяльності у сфері управління і економіки та інших протиправних дій, які безпосередньо створюють загрозу життєво важливим інтересам України.

Тому ми важаємо, що керівництво СБУ має негайно відзвітувати про свою роботу та невідкладно прийняти до уваги загальновідомі факти, що підтверджують факт державної зради вищевказаними особами.

Запрошуємо приєднатися до акції представників громадянського суспільства, активістів, майданівців, учасників АТО. Будемо вдячні представників ЗМІ за її висвітлення.

Після проведення акції, її учасники прийдуть на прийом громадян, який буде проводити заступник Голови СБ України Яловенко Віталій Олексійович.

«Правдиві Nовини» будуть слідкувати за цією акцією. Публікація буде оновлюватись.

Геннадій Боценюк

 

Loading...
Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com