Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   
війна на Донбасі

Стратегічні торгові партнери банди україножерів продовжують плановий розстріл українських холопців на Східному фронті.

Ми вже звикли, що з наближенням дня «пабєдабєсія» травневе психічне загострення російських військ посилюється. Звикли також до того, що бариги з вулиці Банкової роблять вигляд, що цього нібито не помічають.

Штабні покидьки якось перестали останнім часом використовувати цинічний термін «заборонена зброя», просто констатують, що за минулу добу москалі 63 рази відкривали вогонь по опорних пунктах ЗСУ.

Штабні також повідомили, що в окремих випадках, коли виникала безпосередня загроза життю і здоров’ю військовослужбовців (?!), командири приймали рішення про адекватне відкриття вогню у відповідь. Яка розкіш! Насправді то стріляти у відповідь заборонено, бо ж головноторгуючий олігарх Порошенко оголосив на Песах про одностороннє припинення вогню (стратегічні партнери більше полюбляють розстрілювати українців як у тирі, щоб «обратка» не прилетіла), але іноді холопці можуть стріляти у відповідь, якщо є «безпосередня загроза життю і здоров’ю». Про те, що майже кожного дня українці гинуть і стають каліками на Східному фронті звикли вже геть усі, але ж то не безпосередня загроза, мабуть...

За минулу добу семеро захисників України отримали поранення і один загинув.

Оновлено!

Під впливом громадськості штабним брехунцям довелось уточнити втрати за 2 травня — 4 загиблих і 7 важкопоранених бійців, повідомляють ЗМІ.

Геннадій Боценюк

 

Loading...
Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com