Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   
банда

Українці у соціальних мережах гудуть як ті «мертві бджоли». Популістична комедія з нібито конфіскацією якихось грошей Януковича провалилася, а фейковий суд над ним чомусь розлютив наших холопців.

Сьогодні, 4 травня, о 10:00 в Оболонському суді Києва розпочинається підготовче засідання у справі колишнього президента України, а нині втікача до Росії Віктора Януковича. Україножери роблять вигляд, що нібито звинувачують у державній зраді.

«Циркове» засідання суду буде відкритим, а от «судитимуть» втікача заочно.

Адвокати Януковича наполягають, що той досі не знає про суд. Мовляв, процедуру виклику Януковича до суду порушили.

Інтерпол документально підтвердив, що зняв з розшуку колишнього президента України Віктора Януковича та його сина Олександра.

Про це повідомив у Фейсбуці адвокат Вітька «Овоча» Юрій Кірасір:

«Інтерпол підтвердив, що на Віктора Януковича не поширюються Червоне повідомлення Інтерполу або Спеціальний запит про арешт, і що їх дані відсутні в базі Інтерполу», – пояснив він.

 

Журналіст Олександр Ружанський, на дописи якого «Правдиві новини» так часто посилаються, що його можна вважати позаштатним кореспондентом ПN, вчора написав у Фейсбуці:

«Тільки-но "конфіскували" 1,5 ярда долярів, як одразу уряд підвищив пенсії. От і розкажіть мені, що під прикриттям юридичного фейку від феєричного блазня Луценка і корупціонера Кулика не відбулася прихована емісія, про високу вирогідність якої я написав ще декілька днів тому.

Це ж держбюджет при його формуванні під мікроскопом роздивляються, в тому числі міжнародні кедитори, а тут всьо "шито-крито" : вирок, по якому відбулася протиправна спецконфіскація, всупереч законодавству в держреєстрі судових рішень відсутній, фейковий засуджений Кашкін і юридична вівця - суддя Переверзева, взяті под охорону, тобто, засекречені, в Ощадбанку - банківська таємниця, а в Держказначействі - державна. Вмикай друкарський станок на повну!

Ну і завтра, 4 травня, Юга уходить в головну справу свого дебільного існування на посаді Генпрокурора - суд над Януковичем, в очікуванні і в процесі якого всі у кого є питання по $1,5 мільйарда можуть розходитися. Ця вистава закінчена. Занавес. Слідкуйте за афішами наступних прем'єр у виконанні ГПУ...»

Ружанський також просить звернути увагу на його допис від 29.04.2017:

«ХА-ХА-ХА! Це пісня! Виводимо дебільного Генпрокурора і його шісток на чисту воду.

Одже. Маю вже перевірену і тисячавідсоткову інформацію про те, що засуджений Краматорським судом Донецької області житель Харківської області, Кашкін Аркадій Павлович 1973 р.н, по справі якого нібито конфісковано $1,5 ярда американських дєнєг, ніякий не тіньовий олігарх і навіть не багатій, про що, мабуть, здогадувалась абсолютна більшість спостерігачів за мільйардним двіжем.

Цікавинка полягає у тому, що товарисч Кашкін є колишнім співробітником прокуратури і в кінці 90-х та на початку 2000-х, в один і той же час, працював в Прокуратурі Харківської області разом зі своїм добрим знайомцем, Костянтином Куликом, який і притягнув Кашкіна, типу, до кримінальної відповідальності, а потім великодушно уклав з ним угоду про умовне покарання, типу , в обмін на викриття злочинного угрупування Януковича.
Ну, ніразу не палєво !

Друзі, скоріш за все, відсотків на 90 , це все грандіозна афера. Ніяких півтора мільйарди доларів, або 40 мільйардів гривень, нема і не було взагалі, а ці гроші, які нібито, переведені до Держказначейства будуть тупо надруковані НБУ, очильниця якого вже стоїть на лижах...»

Геннадій Боценюк

 

Loading...
Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com