Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   
менти на Арсенальній

Вранці 9 травня штаб ОУН поблизу метро «Арсенальна» в Києві заблокували поліцайські спецпризначенці, яких у народі звуть «беркутастами».

Журналіст Ігор Громов написав у Фейсбуці, що біля виходів з підземних переходів встановлені «клітки», людей майже не пропускають. Особливо, якщо ти виглядаєш як майданівець або ветеран Східного фронту.

Активіст (агент путіна) Станіслав Краснов написав у Фейсбуці, що мусорські покидьки через двері в штаб ОУН пускають газ. Всередині було заблоковано декілько активістів. Пізніше «беркутасти» почали штурм штабу ОУН. Біля двадцяти активістів були затримані, багато хто отримав поранення. Автозак переїхав ОУНівку Мальвіну. Її забрала швидка.

Прохання до патріотів підтягуватися до Печерської поліцайської комендатури.

Московські попи в цей час під руку з російським олігархомом Вадимом Новинским, разом з комуняками та адептами «Украинского выбора» хуйлокума Медведчука вільно прогулюються Києвом.

Валерій Колосюк дописує у Фейсбуці:

«Влада продемонструвала всій Європі не протидію "екстремістам" з правого руху, а повне потурання комуністичній чумі та антиукраїнським силам на зразок медведчуківського "Українського вибору". Замість того, аби на повній законній підставі заборонити червоний шабаш і заарештувати його організаторів і спонсорів, режим продовжує "священну війну" проти "цинічних бандер".»

Оновлено!

Юрій Павленко (Хорт) пише у Фейсбуці:

«25 чоловік з ОУН затримали після того, як менти проламали двері Штабу. Йдемо з «Білим молотом» під Печерськй райвідділ.»

Богдан Тицький дописує:

«Всі затримані зараз в Печерському РУВС на Московській, 30. Сильно побиті поліцією. Всім треба бути тут!»

Лілія Селейманова також пише у Фейсбуці:

«Штаб ОУН весь потрощили! Навіть вікна потрощили! Забрали всю техніку! Вибили двері! Та розбили скло внизу у вхідних дверях (то на моїх очах менти вибили скло!)»

Інши активісти пояснюють, що крім всього іншого мусорські виродки вкрали два ноутбуки.

Зі слів затриманих, підлога автозаку була повністю залита кров'ю. Так внутрішні окупанти при владі цінують патріотів, які боролися за Україну на Майдані й на Східному фронті.

Оновлено!

Правозахисник, ветеран Східного фронту Іван Макар пише у Фейсбуці:

«Тільки-що повернувся з Печерського райуправління поліції, де брав у часть у захисті активістів, що намагалися перешкодити акції "Бессмертный полк". Враження гнітюче від нашої поліції. До затриманих не допускають, посвідчення не показують і не представляються, поводять себе вкрай по хамськи, спілкуватися в офіційних стосунках українською відмовляються і заявляють, що мають на це право, відкрито висловлюють симпатії до "русскава міра". Навіть надання книги скарг добивався понад 20 хвилин. "102" банально обіцяє вислати свій наряд і не висилає. В подібних ситуаціях із затриманням активістів я брав участь і до Майдану. Тоді, принаймні, якщо просив спілкуватися державною мовою - спілкувалися, книги скарг не ховали і посвідчення свої показували. Та й хамства було дещо менше і не було відкритої підтримки якоїсь зі сторін вуличних конфліктів. Дореформувалися, домайданилися і доборолися. Окупаційна влада вже діє абсолютно відкрито, демонструючи свою прокремлівську сутність.»

Станіслав Краснов також повідомив, що мусора так катували добровольця Броніслава Сухого, що зламали йому кістки черепа і його дивом врятувала лише термінова операція.

Оновлено!

Інформація від "Білого молоту", яка була розміщена в офіційній групі організації.

Отже, по батальйону "ОУН".

Після відзначення празднічка, дізнавшись про затримання побратимів, "Білий Молот" відразу рушив до райвідділку.

Станом на 18:30 усіх, окрім Сябра, випустили (як мені пояснили, він не має місця проживання, а тому тримання законне).

Одній дівчині мусора автозаком переїхали ноги, вона втрачала свідомість; зараз у лікарні.

В штабі батальйону "ОУН" були проламані двері.

Загалом багато побитих. В журналі відвідувань вони записані як "запрошені". Тобто людей у кайданках привозили в автозаках як "запрошених", а не затриманих. Мають тілесні ушкодження; також мусора викрали майно декого (в одного було вкрадено 3 тис. грн., комусь не віддали телефон).

З райвідділку відвозили прямо в лікарню (хоч і не всіх); жодних законних підстав для затримання не було і немає, окрім інкримінування хуліганки, що карається штрафом.

Мусора вели себе крайньо нахабно, але на наступний раз будемо збивати їм той нахабний настрій.

Додаю фото побратима-молотобойця, якого також було "запрошено" у райвідділок. На фото видно сліди від кайданів. Хоч він і пролежав більше години лицем в асфальті, проте серйозних травм немає, чого не скажеш про інших.

Геннадій Боценюк

Loading...

Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com