Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   
Back in the USSR

В цілому терористичні акції проросійського режиму проти українських патріотів 9 травня відбулись не так, як наказали владоохоронцям україножери Порошенко (Вальцман) і Аваков (Авакян).

Соцмережі знову гудуть, лохторат прозріває, надходить неперевірена інформація про фізичну ліквідацію деяких бойовиків поліцайскої шобли і жорстке покарання «тітушек-йовбаків».

Можливо, україножери розраховували на інший сценарій, вважаючи, що українська нація вже не має сил для спротиву, саме тому жидівська шобла заметушилася. Якщо українські партіоти масово перейдуть до методів УПА, то не буде кому захищати режим україножерів.

Але й зараз жидівська банда залучає до майбутных репресій перевірених осіб, які ненавидять Україну. Ректор університету внутрішніх справ Віталій Глуховеря очолив окупаційну поліцайську комендатуру Дніпропетровської області. Користувачі соцмереж миттєво вивчили все, що треба знати про цього мусорського покидька. Його фото у толстовці з написом «СССР» чимось нагадує толстовку Михайла Порошенка з написом «RUSSIA».

Журналіст Олександр Ружанський пише у Фейсбуці:

«АВАКОВ ЗВІЛЬНИВ ОЧІЛЬНИКІВ ДНІПРОВСЬКОЇ ПОЛІЦІЇ В ОБЛАСТІ ТА МІСТІ.

Звільнив за напад тітушок за допомогою мусорів на ветеранів АТО.

А хто звільнить самого АВАКОВА за напад мусорів без будь-яких тітушок на офіс ОУН в Києві і побиття оунівських ветеранів АТО, молоді і дівчат?

А крім нас - ніхто.»

Завтра, 11 травня, помірковані українські патріоти о 14-00 вийдуть на мітинг протесту за відставку пахана МВС Авакяна. Їх знову будуть бити кацапомовні поліцайські покидьки?

Геннадій Боценюк

Loading...
Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com