Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   
журналіст Ружанський

В той час, як Солом`янський районний суд Києва зобов`язав НАБУ внести до реєстру досудових розслідувань справу про хабарництво «генплокулола» Луценка, журналіст-розслідувач Олександр Ружанський взяв інтерв`ю у адвоката кіпрських компаній Дмитра Щербини.

Коли українцям повідомили про  чудову новину — конфіскацію грошей Януковича, Олександр Ружанський вирішив провести власне розслідування. 

Вчора він написав у Фейсбуці:

«В Україну долетіла чудова новина - знайшлися кіпрські власники тих "грошей Януковича", які Юрій Віталійович, разом з Турчиновим, Пишним і корупційним прокурором Куликом, "конфіскували" за рішенням Краматорського суду у якогось громадянина Кашкіна , про що потім завзято звітував всій країні Петро Олексійович.

То, що це мега-супер-пупер афера діючої влади особисто мені було ясно одразу після оголошення про таку видатну перемогу Юрія Віталійовича над злочинною владою попередників. 28 квітня, буквально через декілька годин після радісного повідомлення юридичних довбодятлів про конфіскацію, я у себе на сторінці, коментуючи цю новину так і написав - черговий мегафейк від влади.

І чим більше з'яалялося інформації з цього приводу, тим більше становилась очевидною не тільки фейковість цієї події, але і її злочинність.

Нам всім тоді зробили дірку в голові тим, що ніхто за цими грошима не звертався.і не звертається, а вирок, в якому вказана конфіскація цього космічного бабла, вступив в законну силу. Типу, потяг поїхав.

Натомість я, в коментах на інших гілках зазначав, що на Кіпрі місцеві юристи вже повинні були вчиняти масові заворушення в пошуках кіпрських власників такого шаленого скарбу.

Колись я займався претензійними справами за дорученням іноземної компанії і можу засвідчити, що за кордоном ніхто мільйон баксів на призволяще не кидає, а тут півтора мільйарди!

Коротше. По загальній сумі цих грошей, їх юридичній і фінансовій природі ще нічого не зрозуміло, але кіпріоти, судячи зі всього, серйозно налаштовані засадити не аби який кіпіш.

Просто мрію побачити, як краснодупий політичний труп Луценка викинуть нарешті на смітник, а його самого, разом з Куликом, суддею Переверзевою і ще деякими товаришами відвезуть назад до Мокошино.».

Журналіст з`ясував, що адвокатом Дмитром Щербиною подана заява до НАБУ про скоєння злочинів під час незаконної конфіскації активів його клієнтів такими посадовими особами:

Головою Ощадбанку Андрієм Пишним за ч. 2 ст. 364 і ч. 1 ст. 388 ККУ ; Військовим прокуроом сил АТО, на тот час, Константином Куликом за ч.2 ст. 372 і ч. 3 ст. 368 ККУ; судей: Переверзевою Л. І (головуюча по справі Кашкіна), Пікаловою Н. М., Фоміної Ю. В. за ч. 1 ст. 375 і ч. 3 ст. 368

Читайте також Віртуальні здобутки і реальність генеральної прокуратури

Громадськість здогадувалась про відверту брехню можновладців і порушення законодавства, які важко назвати «революційною доцільністю». Судове рішення щодо грошей Януковича не є таємним, але відсутнє реєстрі. Аудіо запис розмови навряд чи потребує окремих коментарів.

Геннадій Боценюк

Loading...

Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com