Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   
битва за землю

Представники патріотичних організацій Київщини звернулися до редакції «Правдивих новин» з відвертим листом, який можна назвати повідомленням про злочин.

Щось ніяк не виходить у нових керівників держави почати "жити по новому". Та й не дивно, бо змінюються обличчя, а система та методи роботи як були, так і залишаються окупаційними. І саме такий персонаж, як Валерій Мозговий, є яскравим представником режиму внутрішньої окупації, який намагається у місцевих селян відібрати чи не єдине що в них залишилось - землю.

В ніч з 19 на 20 травня група осіб під охороною тітушок намагались пересіяти земельні паї селян, які до того були вже віддані в оренду. При цьому були жорстоко побиті охоронці поля, які з численними переломами були доставлені до лікарні. Лише поява місцевих мешканців, які в ту ніч згуртувалися та з'явились на полі, зупинило цю вакханалію. Голова РДА на боці тітушок, місцева поліція бездіє. Саме це стало останньою краплею у багаторічній боротьбі селян за свою землю, яка змусила громаду звернутись до представників Київських обласних осередків "Правого сектру" та УНСО за допомогою.

Історія наступна. Ще з 2011 року місцевим чиновникам не дають спокою земельні паї, які були передані селянам після розпаювання КСП "Україна". Чомусь колишній голова РДА вирішив, що саме він має право розпоряджатися людською землею і видав розпорядження, якими передав частину цих земельних паїв в оренду фермеру Володимиру Єфіменку. Недолугий голова РДА називав ці паї "невитребуваними", хоча ще з 2010 року вони були передані людьми в оренду іншому фермеру, сплачувались податки та орендна плата. У 2012 році Київський окружний адміністративний суд своїм рішенням за номером 2-а-2739/11/1070 постановив визнати протиправними вказані розпорядження голови РДА та в повному обсязі визнав право селян самостійно розпоряджатися земельними паями. Після чого ситуація дещо стабілізувалась.

Але в період з 2016 по 2017 рік вже новий ставленик президента у Згурівському районі Валерій Мозговий разом з тим же фермером Володимиром Єфіменком та іншими особами здійснюють нові спроби захоплення земельних паїв селян. Голова РДА видає низку незаконних розпоряджень про надання в оренду паїв людей. Як і свої "попєрєдніки", Мозговий використовує ту ж саму схему з "невитребуваними паями". В гонитві за обкраданням селян, голова Згурівської РДА чомусь вперто не помічає ті факти, що люди мають сертифікати на ці земельні паї та існують дійсні договори оренди цих паїв з іншим фермером. Саме одним із таких розпоряджень прикривалися рейдери у ніч з 19 на 20 травня, коли тітушками були побиті люди та частково пересіяні землі селян.

30-го травня представники Київських обласних осередків "Правого сектору" та УНСО виїхали до Згурівського району для дослідження ситуації. Конструктивного діалогу з головою РДА не вийшло, на що ми і не сподівались. Пафосно вимовляючи промови про те який він патріот та турбується про мешканців району, Мозговий просто викликав поліцію. Люблять казнокради усіх рівнів одягати на себе вишиванки. Мабуть думають, що це може слугувати індульгенцією для пограбування народу. Зате вдалась розмова з місцевими мешканцями, які в один голос стверджували про спроби рейдерів на чолі з головою райдержадміністрації захопити їх землі.

Після дослідження усіх фактів та документів стає очевидним наявність у Згурівському районі злочинного угруповування на чолі з головою РДА Валерієм Мозговим, який за підтримки місцевої поліції здійснює спроби незаконного заволодіння земельними паями людей. Між іншим, саме по цим подіям, 29-го травня Київською обласною прокуратурою голові Згурівської РДА вже висунуто підозру у вчинені кримінальних правопорушень за "зловживання владою, що спричинило тяжкі наслідки".

Очевидно, що подібні речі відбуваються по всій країні. І одна чи навіть декілька перемог над корупційною системою не змінять ситуацію в цілому. Система навмисно створена та діє для пограбування країни та народу. Тому держава стане справді українською, лише коли буде демонтовано цей внутрішньоокупаційний режим і встановлено систему справжнього національного народовладдя. Що ж стосується конкретно цих подій, то відповідно до звернення мешканців Згурівського району, представники Київських обласних осередків "Правого сектору" та УНСО долучаються до допомоги людям у відстоюванні їх законних прав.

Інна Шуляк

Loading...
Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com