Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   
Адвокат Сергій Гартингер

«Правдиві Nовини» в минулому році вже писали, що в Києві агресивно працюють донецькі колектори, і владоохоронцям байдуже, що вони лякають законослухняних українців розстрілами і тортурами.

Нещодавно до нас звернулись читачі з наступним листом:

«Шановна редакція!

​Звертаюся до Вас за допомогою зупинити бандитські напади на людей та їх житло у місті Черкаси.

​Я, Кучеренко Вікторія Михайлівна, у 2008р. придбала приватний будинок площею 117.9 кв.м, отримавши іпотечний кредит у ВАТ «Ерсте Банк». Пізніше його правонаступником став ПУАТ «Фідобанк» .​ ​Взимку 2014-2015р. я повністю розрахувалась по кредиту та відсоткам, про що свідчить довідка, видана начальником Черкаського відділення ПУАТ «Фідобанк» Перехудою С. В.

​В грудні 2016 року виявляється, що новим кредитором та іпотекодержателем по моїх кредитних доворах з ВАТ «ЕрстеБанк» є ТОВ «Фінанс Траст Груп», м. Київ. А вони отримали право вимоги до договорах від Фікторингова группа «Глобал Фінанс», м. Київ. ​Наразі, з лютого 2017р. відбувається судове слідство в Соснівському районному суді м. Черкаси, де позивач ТОВ «Фінанс Траст Груп» намагається стягнути з мене борг у розмірі 109 тис.дол.США та будинок., а я довожу, що в мене немає ніякої заборгованості. ​2 червня 2017р. я була вдома разом із своєю семирічною донькою. До моєї оселі протии моєї волі, не зважаючи уваги на мої заперечення, вриваються через паркан 12-15 молодиків, розбивають вікно спальні на другому поверсі, та зачиняються в будинку. Я з дитиною залишаюся на вулиці.

​В той час адвокат Гартингер Сергій, не пред’являючи жодних документів на свої повноваження представляти інтереси ТОВ «Фінанс Траст Груп», показує документи, що засвідчують право власності на моє домоволодіння за ТОВ «Фінанс Траст Груп».

Виявляється, що 30 березня 2017р., незважаючи на судовий розгляд справи по суті права власності, незважаючи на мораторій на відчуження соціального житла, незважаючи на те, що в будинку прописана дитина 2009 року народження, не повідомляючи жодним чином мене про нотаріальні дії зміни власника, приватний нотаріус Черкаського міського нотаріального округу Романій Наталія Василівна своїм рішенням провела реєстрацію права власності за ТОВ «Фінанс Траст Груп» (код ЄДРПОУ 39440451). Використовуючи бланки оренди житла ціла банда засіла в моєму будинку протии моєї волі. Гармидер, антисанітарія, розпивання спиртних напоїв, нецензурна лайка, куча напівоголених чоловіків та дівок – так я маю існувати разом із своєю семирічною донькою.

Так як мій чоловік Кучеренко Валерій Дмитрович не прописаний за цією адресою – вони і його не впускали в будинок. Договори оренди заповнюються молодиками у мене на очах. Договори в необмеженій кількості пропечатані печатками, підписані директором Астаніною Ольгою Євгеніївною за допомогою факсимільє. Так, 9 червня группа «орендарів» близько 20 осіб, вбили курей на моєму подвірї, покрушили мій посуд та меблі. За телефонами та адресами, вказаними в офіційних документах ні ТОВ, ні директора знайти неможливо. Всі поліцейські дуже гарно знайомі з ватажком цього угрупування – Макаренко Дмитром. Він особисто погрожує мені, якщо я не виселюся самостійно, то вони мене викинуть з мого будинку.

Наразі в Черкасах діє це бандитське угрупування, яке шахрайським методом, у змові з нотаріусом Романій Н.В. привласнюють житло і просто викидають людей на вулицю. І запевняють, що ніякі решення судів їм не потрібні – адже в них вистачить фізичних сил відбирати житло, і ніяка поліція, прокуратура, суди та місцеві органи самоврядування їм не завадять.

Адвокат Гартингер Сергій хвалиться, що моя ситуація закінчиться так само, як і 15 попередніх епізодів за його участю. На своїй сторінці у Facebook він відверто цим вихваляється. Прошу втрутитися та висвітлити ці ганебні події в місті Черкаси, заохотити правоохоронні органи виконувати свої обов’язки щодо захисту прав на житло та свободу громадян України.

Ще постраждалий – Вовк Анатолій Петрович – м. Черкаси, вул.. Лазарєва, 4 (наразі мешкає в с. Червона Слобода Черкаського району).»

А комусь в цей час дуже весело живеться!

До речі, судячи зі сторінки у Фейсбуці, адвокат Сергій Гартингер активно продає нерухомість і є активним прихильником веселої партії 5-10, а от ТОВ «Фінанс Траст Груп» скоріше має «лугандонську» політичну забарвленість.

Цікава стаття була опублікована 25 липня 2016 на сайті журналістських розслідувань «Наші гроші»:

Військовий завод змусили виплатити донецьким 8 мільйонів, які були заблоковані через підозру у фінансуванні тероризму

Херсонський державний завод «Палада» повинен виплатити ТОВ «Фінанс траст груп» борг за кредитною угодою у сумі 7,78 млн грн.

Таке рішення ухвалив Господарський суд Херсонської області.

В лютому 2010 року Херсонський державний завод «Паллада» та ПАТ «Ерсте банк» уклали кредитний договір, за яким банк відкрив заводу невідновлювальну кредитну лінію в сумі $1,02 млн зі строком користування кредитними коштами до 27 березня 2014 року (включно) із сплатою 11,5% річних. За однією з додаткових угод завод заклав банку два понтони, які були технічно готові на 99% та 60% відповідно.

В серпні «Фідобанк», який перед цим купив ПАТ «Ерсте банк», передав право вимоги боргу ТОВ «Фінансова компанія «Авераж», яка через рік відступила право вимоги боргу за кредитом завод ТОВ «Фінанс траст груп».

В квітні 2016 року новий кредитор та «Палада» домовилися, що сума боргу зменшується до 15,57 млн грн, і буде погашена двома рівними траншами в червні та у вересні. На виконання цих домовленостей завод направив в «Укргазбанк» платіжне доручення на 7,78 млн грн, але банк переказ не здійснив. Там пояснили, що інформацію про оплату направили  в органи, що наглядають за банківським сектором, але відповіді від них про цю фінансову операцію не отримали.

Суд встановив, що банк мав право зупинити платіж у разі підозри, що гроші отримає людина, яка пов’язана з фінансування тероризму або включена до санкційного списку. Але максимальний розгляд наглядового органу цього питання – 30 днів, і цей строк на момент судового засідання сплив. Тому суд задовольнив позов і зобов’язав завод виплатити фірмі 7,78 млн грн. Хоча спочатку ТОВ «Фінанс траст груп» вимагало виплати 19,46 млн грн, але пізніше суму позову зменшило.

ХДЗ «Палада» – найбільший в світі будівельник плавучих доків на залізобетонних понтонах, входить до державного концерну «Укроборонпром».

ТОВ «Фінанс траст груп» зареєстроване в жовтні 2014 року, засновником вказано ТОВ «Гудвіл голд». Кінцевим бенефіціаром вказано Генадія Ляшенка, який прописаний в Мар’янці, де зараз ідуть найзапекліші бойові дії на Донбасі. Раніше людина з таким ПІБ представляла в суді інтереси «Всеукраїнського банку розвитку» Олександра Януковича – сина біглого екс-президента Віктора Януковича.

Керівником фірми зараз є Ольга Астаніна, яка була прописано в Єнакієве Донецької області, яке зараз окуповане, Астаніна також є керівником київського ТОВ «Фінансова компанія «Стимул», бенефіціаром якого вказаний колишній депутат Єнакіївської міськради від Партії регіонів Сергій Євтягин. Його називала власником декількох копанок біля Єнакієве.

Цікава компанія. Так і хотілось би їх запитати — під ким працюєте?

Микола Крамольник

Loading...
Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com