Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   
ресторан

Прямо зараз в елітному києвському ресторані «Три виделки» по вулиці Володимирська 76 відбувається спецоперація НАБУ.

Відомо, що охоронець депутата ВРУ від БПП затриманий з чималою сумою у двісті тисяч доларів. Самого Борислава Соломоновича Розенблата нібито допитують. Ті, хто опинився під час спецоперації у приміщенні ресторану півтори години не могли з нього вийти.

Житомирські ЗМІ часто пов`язують особу Розенблата з незаконним видобуванням бурштину на півночі Житомирщини та іншими темними справами.

Оновлено!

Розенблат нахабно заперечує факт отримання своїм охоронцем хабара в розмірі 200 тисяч доларів для передачі йому.

«Що стосується ситуації з затриманням мого охоронця представниками НАБУ. Хочу сам зрозуміти, що відбувається. Поки з'ясовую. Звинувачують у тому, що мій охоронець нібито отримав 200 тис. доларів. Йому всунули якусь сумку і сказали передати мені. Потім з'явилися представники НАБУ», - написав він на своїй сторінці у Фейсбуці.

Також за словами Розенблата, інформація про його допит співробітниками НАБУ також не відповідає дійсності. В даному випадку він правий, бо це був не офіційний допит (бо ж кнопкодав ВРУ — недоторкана особа), а просто розмова.

«Українські новини», посилаючись на власні джерела серед владоохоронних органів, повідомляють, що охоронець Розенблата, якого зараз звинувачують у посередництві, нібито мав передати гроші двом кнопкодавам ВРУ. Мова йде про самого Розенблата та Максима Полякова від фракції «Народний фронт».

Микола Крамольник

Loading...
Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com