Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   

П'яний полковник розвідки Міністерства оборони, чи, можливо, він був співробітником СБУ, вирішив постріляти на Оболоні в Києві.

Про це повідомляє у Фейсбуці російськомовний за назвою портал «Киев оперативный»:

«На лінію 102 надійшов виклик про те, що у дворі житлового будинку, на Оболоні (Тимошенко, 7,) п'яний чоловік, який приїхав на автомобілі Toyota, д.н.з. AA9200AP, розпочав стрілянину із пістолета у невідомому напрямку...».

Владоохоронці, які прибули на виклик, побачили чоловіка із пістолетом в руках біля зазначеного вище авто. Як тільки «герой» побачив поліцаїв, він викинув зброю, сів в автівку та спробував втекти, але його затримали. Після пред'явлення посвідчення полковника Міністерства Оборони «парішать па-братскі» не вийшло (навіть дивно) і пан Конотопенко Олександр Васильович вирішив помірятися силою із поліцаями, які вже добре вміють нападати зграєю на одного. Як з'ясувалося, у нього виявилися посвідчення не лише Міністерства оборони, але і МВС, і СБУ.

«Але, або наявність великої кількості алкоголю у ̶п̶у̶з̶і̶ пресі полковника, або недостатня фізична підготовка стали на заваді елітному воїну розвідки і чоловік опинився безпомічним, але балакучим мішком з картоплею у кайданках.» — похваляється «Киев оперативный».

А от висновки поліцайський портал робить реалістинчі:

«У попередній раз пригода п'яного Конотопенко закінчилася аварією із двома потерпілими. Сьогодні - стрілянина. Далі що?»

З цього ми можемо зрозуміти, що полковник усіх силових структур ніяк покараний не буде, хоч становить явну небезпеку для суспільства. Як і більшість владоохоронців, на жаль.

І ще одна переможна новина.

Головмент Донецької області В'ячеслав Аброськин пішов на підвищення - призначений першим заступником голови Нацполіції України.

Руками Аброськина було розгромлено добровольчий рух, донбасівські менти по його наказу затримували добробатівцев навіть в інших областях, під час відпусток бійців і після демобілізації, оскільки боялися робити це на передовій.

Для брудної роботи його вибрали не випадково, адже Аброськин спочатку підтримав російську окупацію Криму, допомагав передавати росіянам владу в Криму, але не отримав там очікуваної посади і лише після цього виїхав в Україну. У обмін на заступництво і безпеку повністю підконтрольний Авакову (Авакяну). Зібрав навколо себе таких самих зрадників, готових на все заради хазяїна, сидячих на міцному ланцюзі компромату, - наприклад, Горустович і Голубан.

Геннадій Боценюк

Loading...
Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com