Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   
Попільня

Місцева влада вже традиційно каже, що грошей на ремонт дороги немає - а потрібно понад 20 млн гривень.

На Житомирщині місцеві мешканці перекрили трасу, щоб привернути увагу влади до стану доріг. Вони бідкаються, що дороги вкриті суцільними ямами і непридатні для проїзду, передає 5 канал. 

"Виробник цього автомобіля навіть не знав, що є у світі такі дороги…Автомобіль викинув повідомлення. Просить мене вчасно знайти СТО", - каже водій Євген Жабокрицький.

Розбитою ущент дорогою щодня доводиться їздити мешканцям Попільні. Це єдиний шлях, яким можна дістатися, зокрема, до обласного центру. Місцеві розповідають, що неодноразово зверталися до чиновників з проханням капітально полагодити цю ділянку траси, проте марно. Тепер вдалися до акції протесту і перекрили рух транспорту в обох напрямках.

"Ми хочемо добитись ремонту нашої об’їзної дороги, бо якщо восени агрофірма почне возити свій урожай, то з неї не лишиться нічого. Люди просто не зможуть там проїхати. Проїхати дорогою дуже складно, об’їжджаємо по узбіччям, ями по коліно", - зазначає учасник акції Артур.

"Будемо добиватись. Обіцянки-цяцянки, це, як то кажуть, дурному радість. А нам треба не радість. Нам треба, щоб якісь дії були", - каже учасник акції Олег.

Представник облавтодору та чільник району, які приїхали до протестувальників, встигли заявити, що грошей на ремонт дороги немає.

"Для того, щоб цю дорогу привести у нормативний стан, потрібно 21 мільйон гривень. У держави на сьогоднішній день таких коштів нема. Я можу сказати: якщо обласна адміністрація, обласна рада, районна рада і держава разом виділять кошти, то ця дорога буде відремонтована", - коментує заступник начальника Служби автомобільних доріг у Житомирській області Андрій Золотько.

Голова Попільнянської РДА Роман Суботенко поки нічого не обіцяє: "Кажуть, що буде видно. Побачимо. Отакі відповіді ми маємо на сьогоднішній день".

 

Loading...

Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com