Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   
Вбивство у Дніпрі

У Дніпрі відпустили з-під варти громадянина Ізраїлю Давида Пабілера – одного з підозрюваних у вчиненні стрілянини, під час якої загинуло двоє ветеранів Східного фронту.

За вісім діб суд не зміг обрати йому запобіжний захід.

За словами адвокатів, після судового засідання їхнього підзахисного відвезли до лікарні, де він перебуває з того дня, коли зазнав вогнепальне поранення.

У Дніпрі з 2 серпня в Бабушкінському районному суді відбувалось обрання запобіжного заходу громадянину Ізраїлю Давиду Пабілеру. Сторона захисту кілька разів клопоталася про відведення судді та слідчого, адвокати також клопотали про необхідність залучення перекладача з івриту, оскільки їхній підзахисний, громадянин Ізраїлю, за їхніми словами, не розуміє української та російської мов. Сторона обвинувачення прокоментувала це як свідоме затягування судового процесу.

Нагадаємо, ввечері  24 липня в Дніпрі сталася стрілянина, в наслідок якої загинуло двоє українських добровольців. Ось що пише у Фейсбуці відома поетеса Мальва Кржанівська, яка була добре знайома з одним із загиблих:

«Це - Шолом Нахшон (на фото — прим. ПN).

Він вже втік з родиною до Ізраїлю, попередньо вбивши двох учасників АТО, одним з яких був мій друг Вагнер Олексій, тато Матвійка та просто порядна і трудолюбива людина, котра робила смачні цукати і налагоджувала своє виробництво.

Пан Шолом найняв групу горлорізів, котрі прийшли і розстріляли серед білого дня учасників АТО.

Як вже відомо, вбиті Вагнер та Щука прийшли на зустріч між їхнім побратимом Саакяном та представниками Нахшона, не очікуючи, що йдуть на смерть, вони були беззбройні. Саакян мав в машині карабін, котрим почав відстрілюватися, поранивши кількох з п'ятнадцяти (!) членів бандформування. Проте… хлопців це вже не поверне.

Поліція намагається зам'яти справу, відпустивши криміналітет на свободу. Вчора (тиждень тому — прим. ПN) один з тих, хто відкрив вогонь по людях в кафе, під прикриттям перевезення в іншу лікарню був вивезений з лікарні прямо в аеропорт, звідки успішно зміг втекти з країни. Як і Шолом Нахшон…

Мене і раніше звинувачували в антисемітизмі, та мені якось начхати на поняття, які видумала охрінівша меньшість, аби звинувачувати людей в висловлені своєї думки не на їх користь.

Наголошую ще раз - поліція захищає всіх в цій країні - від нас і крім нас.»

Емоційний допис Мальви скоріше за все стосується заяви поліцайської комендатури Дніпра про те, що владоохоронці не допустять міжнаціонального конфлікти через те, що єврейське етнічне бандформування  умисно розстріляло українців.

Тим часом на Сході триває неоголошена «невійна». За минулу добу загинули троє українських бійців, багато поранених. Влада україножерів готується до військовго параду.

Микола Крамольник

Loading...
Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com