Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   
Петро Чайка

Адміністратор групи «Імпічмент Порошенку» в соціальній мережі Фейсбук розмістив своє красномовне фото і пояснення до нього.

«Це я.
Петро Чайка.
Громадянин України. Адмін групи "Імпічмент Порошенку".
Навмисно поставив фото верхньої частини голови. Нижче скажу чому.
25 серпня 2017 року. Так, ось в ту п'ятницю.
Полтава. Йду по вулиці. Час, десь біля шості вечора. Центр, площа Незалежності.
За мною ув'язався якійсь суб'єкт. Бомжоватого вигляду. З телефоном. Дивне поєднання.
Я до нього, запитую, чого ви за мною ходите? Ні, я не ходжу. І далі продовжує йти.
Я телефоную в поліцію, розповідаю їм, що відбувається. Суб'єкт стоїть попереду в метрах трьох.
І тут ззаду удар! Я намагаюся обернутися, рубашка трещить, і ще один удар. Все, я знепритомнів і впав. Далі свідки розповідали. Мене били двоє, один стояв дивився. Кричали, це тобі за те, що ти вкрав гроші у маршрутчика. Або щось подібне.
Били виключно по голові. По скроням, по потилиці, по очах. Ногами.
Потім пішли. Паспорт не взяли, гроші також, телефон старий також не взяли. Взяли тільки пакет, там в мене був новий телефон.
Тепер трішки поміркуємо.
Якби я і правда вкрав у якогось маршрутчика гроші, то навіщо мене бити до смерті? Впіймали, передали поліції, або вилучили гроші, які я начебто вкрав, та пішли би собі. Ну тумаків би надавали, це таке. Але гроші не взяли.
Звісно, ніяких грошей я не крав.
Добре, пограбування. Тут взагалі все просто. Якби хотіли поцупити новий телефон, то можна було просто вихопити його в мене. і самім дати деру. Так всі грабіжники роблять. Навіщо, в центрі, бити непритомну людина, на очах у всіх, а потім забрати телефон і піти?
Можливо розбій? Так також безсенсовий. Навіщо бити непритомну людину тільки для того, щоб забрати якійсь телефон? Що це за розбійники таки дурні?
Всі ці запитання виникли і у поліції, коли вже почали розбиратися.
Виходить, якщо били виключно по голові без явної потреби, і без будь-яких попереджень, то хотіли вбити.
Тоді так.
В мене нема ворогів. В мене нема бізнесу. Я нікому не винен грошей, і мені ніхто не винен. Моє коло спілкування дуже обмежене. Сусіди в будинку та сусіди на дачі. І родичі. Ні з ким ніяких конфліктів нема. Абсолютно!
Але.
В мене є один ворог. Ця людина не тільки мій ворог. Він ворог всієї України.
Це Порошенко.
Для мене він більший ворог, ніж Путькін. Вважаю, і для України також.
І я про Порошенко багато пишу, роблю фотожаби. Створив групу "Імпічмент Порошенку", в якій вже більше 50 тисяч учасників. До мене і СБУ навідувалося з цього приводу.
Звісно, здавалося би, де я , а де Порошенко? Але всім відомо, яка це гніда. Була інформація, що він сам реєструється під вигаданими іменами та читає, що про нього пишуть. Можливо. Але те, що він не Янукович, якому було по барабану. що там відбувається в мережі, то Порошенко за всім слідкує.
Тому, я вважаю, що це робота саме Порошенка. Тим більше, що зараз пішли арешти адмінів груп, які начебто заслані Кремлем. Так і про мене таке саме писали. Два рази. Перший раз на якомусь ресурсі провели фейкове розслідування, щодо виявлення адмінів, які працюють на Кремль. І мене туди вставили. Доказів нуль. Написали, що я мешкаю в Моськві. Ну да, Полтава, це і є Моськва...)))
Але там вони прокололися. написали, що я веду групу "Імпічмент Порошенку". І це виявилося рекламою. Народ валом в групу повалив.
Другий раз був у вигляді відеосюжета, але там вже не згадувалося. що я адмін групи "імпічмент Порошенку".
Так що, відкрито мене незручно гнобити, це буде безкоштовна реклама з огляду на те, як народ відноситься до Порошенка. До Рашкі та до Путькіна мене також неможливо причепити, я і стосовно них надзвичайно категоричний і ненавиджу їх.
Тому, мабуть обрали такий спосіб. Вбити начебто під виглядом пограбування чи розбою. Вони, я маю на увазі виключно Порошенка. Це йому, в першу чергу, треба прибрати мене.
Якщо не вбили цей раз, мабуть будуть ще спроби. Не скажу, що мені страшно. Просто я приймаю це до уваги.
В мене нема кому поскаржитися, я пенсіонер, в жодній партії, яка могла би мене захистити, я не перебуваю. Хоча, зараз і партії не захистять. Тому, буду озиратися по боках. А там, як буде, так і буде.
В будь-якому разі, група буде функціонувати. Якщо мене буде вбито, то тут, в ФБ буде повідомлення, що мене вбив Порошенко. Чи зупинить це його, думаю ні. Йому вже не звикати вбивати людей.
Да, в поліції все затихло. Спочатку активно взялися, 25 і 26 серпня, а потім все, як обрізало. Я їм телефоную, ніхто не відповідає. Прийшов туди, а мене зустрічають запитанням - Слухаємо вас. Я кажу, це я вас слухаю, мене ледве не вбили, а від вас абсолютна тиша. Хоча, обіцяли і телефон знайти і цих покидьків. Ну ось, ми шукаємо. Мабуть вже надійшла команда пригальмувати з розслідуванням, або взагалі, глухарь повісити.
Тому, я думаю, що це Порошенко. Навіть впевнений.
Ну, ось так, якось так.....»

Заради об`єктивності треба додати, що група «Імпічмент Порошенку» відверто підтримує Юлію Тимошенко.

Після того як були поширені (і, можливо, підтвердилися чутки про те, що Тимошенко разом з паханом МВС Аваковим (Авакяном) об`єдналися в альянс проти олігарха Порошенка, хтось з бойовиків спецслужб справді міг «вислужитися» з огляду на той факт, що володар «Рошену» не виносить будь-якої критики в свою адресу.

Микола Крамольник

Loading...
Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com