Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   
Одеса: під міськрадою бійка

20 вересня міський голова Одеси, громадянин Росії Геннадій Труханов разом із депутатами втік з будинку міськради після того, як владоохоронці спровокували бійку з патріотами, але не змогли втримати оборону.

Після жорстоких сутичок громадські активісти прорвали загородження та увійшли до будівлі на Думській площі.

Одесити вимагали відставки мера міста, громадянина Росії Геннадія Труханова і депутатів міськради через трагедію у дитячому таборі «Вікторія» і виправдання судом рашистських бандитів, які були учасниками проросійського путчу 2 травня 2014 року (після суду 18 вересня владоохоронці теж спровокували бійку).

Під час конфлікту між владоохоронцями й активістами, нібито постраждало 20 поліцаїв і 16 бойовиків внутрішніх військ. Про це повідомили у прес-службі поліцайської комендатури Одеської області. Як завжди ніхто не повідомляє скільки було поранено цивільних громадян. Судячі з відеозаписів, владоохоронці поводили себе з надмірною жорстокістю, до чого ми вже звикли за останні роки.

Частина активістів, які брали участь в мітингу під будівлею Одеської міської ради, перемістилися до будівлі Одеської облпрокуратури. Учасники акції протесту вимагають від прокурора області Олега Жученка дати правову оцінку діям правоохоронців на Думській площі, діям депутатів, чиновників мерії та мера Одеси Труханова.

Активісти, яким вдалося за підтримки прокурора Одеської області Олега Жученка та начальника обласної поліціі Дмитра Головіна потрапити у будівлю Одеської міськради, не знайшли там депутатів міськради та мера. У зв'язку з цим активісти заявили, що вимагатимуть негайного візиту в Одесу Петра Порошенка і перевиборів в Одесі.

Учасники мітингу, які змогли пройти в Одеську міськраду, залишили будівлю після 13-00, не дочекавшись Геннадія Труханова.

Під час мітингу на площі перед будівлею Одеської мерії лідери активістів підтвердили свої вимоги до олігарха Петра Порошенка і Верховної Ради розпустити Одеську міськраду та призначити позачергові вибори. Окремо активісти наголошують на необхідності відставки мера Одеси.

«Якщо цього не буде, ми самі винесемо цих грабіжників і бандитів з цієї будівлі», - заявив один з учасників мітингу.

Ситуація досі залишається напруженною. Ймовірно, що як владоохоронці, так і активісти чекають підкріплення з найближчих регіонів. Зрозуміло, що найближчим часом Порошенко до Одеси не сунеться, але скоріше за все вже дав наказ потопити протест у крові.

Оновлено

Схоже, що сумне передбачення може здійснитися. Ніна Запорожець о 18-50 написала у Фейсбуці:

«А что, в Одессе готовится заварушка?! В Куяльник пригнали 50-70 шт. петушни-полицаев. Рост под 180, вес под 100.»

Геннадій Боценюк

Loading...
Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com