Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   
Реалії Вальцманату

До всесвітнього дня контрацепції, який вже багато років відзначають 26 вересня, ми продовжуємо серію статей під рубрикою «Йовбаки тижня».

Поліцайська академія

На минулому тижні безсоромні українські ЗМІ, які фінансуються єврейської нацменшиною, захлинались від радісної звістки про те, що відома американська кінокомедія стане реальністю в українському театрі абсурду.

В нас буде поліцайська академія! Як це круто, класнючо, ми просто неперевершені!

Чомусь ЗМІ не помітили, що начальником Поліцайської академії буде Вадим Лісничук (за освітою — кухар), який відзначився службою в титухано-мусорському полку «Київ-1», потім два роки працював у «новій полюції».

Щодо створеної Поліцейської академії, необхідно відзначити, що за українськими критеріями академія - це вищий навчальний заклад, що надає вищу освіту. А так звана Поліцайська академія ім. Арсена Авакова - це перейменоване училище професійної підготовки працівників міліції, тобто фактично професійно-технічне училище.

Виходить, що з легкої руки недорозвинених реформаторів у нас тепер ПТУ, не пов'язане з наданням вищої освіти, чомусь називається академією. Перемога!

Дрескод по-новому

Журналіст Олександр Ружанський планував написати для «Правдивих Nовин» цікаву статтю, але (справжня творча людина!) не втримався, не зміг подолати власний метод дидукції і написав у Фейсбуці грубіянський пасквіль:

«Люблю я, друзі мої, звертати увагу на деталі. Взагалі по життю. І особливо, коли справа стосується якихось важливих і резонансних подій в Україні. Буває так, що дрібниці дають привід побачити щось більш важливе, ніж ці дрібниці.

В даному випадку, мою зухвало прискіпливу увагу привернуло весілля синулі ГенплокуЛОЛа. Точніше, сюжет програми “Схеми” про це свято життя української, мля, еліти.

Взагалі, цей смачний харчок влади в обличчя знедоленої країни і її зубожілого народу потребує окремого допису, руки до якого, маю надію, в мене ще дійдуть. Проте, зараз саме про деталі.

Хто бачив цю програму (а, хто не бачив, дуже раджу подивитися), мабуть звернули увагу, як по дебільному працює Державна служба охорони (УДО), яка охороняла приватну вечірку сімейства Луценок.

Абсолютно протизаконний напад удошників на журналістів з псолідуючим виправданням своїх дій на рівні повних олігофренів.

В принципі, земля наша українська ніколи не страждала на брак дебілів для правоохоронних органів.

Іноді, складається враження, що всі дебіли України саме у правоохоронних органах і кучкуються. Ще й размножуються там брунькуванням. Знаєте, це коли материнська особина прямо на своєму тілі вирощує собі подібних.

Наприклад, прийшла до ГПУ юридична інфузорія Луценко і понєслась - навколо нього з'являються тільки такі ж самі найпростіші організми.

Проте, зараз мова не про наявність хоч якогось IQ у підлеглих пана Гелетея. Питання не про це. Бо, брунькування, воно ж, таке…

Подивіться на скрін з сюжету “Схем”, де камера зафіксувала такого доброго молодця з УДО з неабияким трудовим момоном.

І це ще доволі молода людина! Цікаво, які фізичні нормативи може скласти це слоненятко? По штовханню журналістів? А, якщо тре буде наздогнати злочинця? Наприклад, в тому лісі, де це опудало штовхало знімальну групу?

Ні, воно зрозуміло, якщо хлоп після кожної вечірки високопосадових можновладців дожерає залишки коштовної і насиченої білками, жирами та вуглеводами їжи. А, раптом, напад, не дай боже, на першу державну особу під охороною? І це будуть не журналісти?

Адже, очільник УДО щось казав про часи агресії проти України у цьому сюжеті. Не знаю...Залишається тільки один прийом - прикрити Того Самого, своїм пузом. Хоча, судячи по обличчям співробітників мУДО, на таку жертовність вони не дуже налаштовані. Бо, для жертовності потрібно мати ідею. А, якщо ідея полягає у теплому місці служби зі смачними недоїдками з барського столу, то і похуй на все інше.

І ось, знаєте, друзі, дивлячись на такі нібито дрібниці, розумієш, що ніякого професійного і розумного керівництва Міністерством оборони з боку командуючого Севастопольским парадом у 2014 році бути не могло за визначенням.

Здається, з державною охороною у нас теж справи не кращі. Натомість, у кожному негативному факті є можливість разгледіти і щось гіпотетично позитивне. Хай нам щастить!»

Жодного слова про драконів!

Якісь дивні пригоди останніми днями відбуваються з відомим сіоністом-українофобом Бориславом Бляхером (змінив призвище на Береза) і його оточенням. Там дуже багато крові, тому треба трохи зачекати і зібрати більше інформації. Цьому питанню буде присвячена окрема публікація.

Микола Крамольник

Loading...

Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com