Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   
Все буде Вінниця!

Унаслідок вибухів на військових складах у Вінницькій області було поранено жінку.

Про це повідомляє ВВС.

Її госпіталізували у стані середньої тяжкості, повідомляє ДСНС.

Станом на ранок із Калинівського та Вінницького районів евакуювали близько 30 тисяч людей, кажуть рятувальники. Більша частина з них виїхали самостійно, близько 8 тисяч - вивезла влада.

Також рятувальники загасили пожежі у чотирьох житлових будинках, які виникли через потрапляння боєприпасів.

Вогонь спалахнув на складах міноборони поблизу села Калинівка близько 22 години у вівторок.

Сергій Василишин пише у Фейсбуці:

«У вівторок удень на сайті Вінницької ОДА анонсовували антитерористичні навчання 26-27 вересня на території Вінниці та прикордонних районів області.
Повідомлялося, що тренування "відбудуться в умовах, максимально наближених до реальних".
СУМНО… така реальність...»

Відомий правозахисник Іван Макар зробив у Фейсбуці такий допис:

«Знатний подарунок нашому Президенту зробили його друзі Міністр оборони С.Полторак, Голова СБУ В.Грицак та Начальник Генштабу В.Муженко. І салют з нагоди дня народження поряд з його рідною Вінницею влаштували, і значну частину проданого військового майна, гроші від якого осіли в офшорах Гаранта, можна списати. Чому саме так вважаю? Бо фактично, жоден керівник не поніс покарання за вибухи на складах боєприпасів ні у Сватово, ні в Балаклії, ні в Маріуполі. Значить, самі цілеспрямовано знищували склади, а вину перекладали на бездарних російських диверсантів. Хочу і я внести свій скромний вклад у привітання нашому дуже дорогому Президенту, виступивши у ролі придворного поета. Думаю, ніхто не догадається, що я перефразував М.Рильського.
У щастя Пороха два рівних є крила:
Салют й бабло - красиве і корисне.»

Активіст Станіслав Краснов написав:

«Вибухають військові склади під Вінницею. Пару днів тому - під Маріуполем. До того - вибухнула третина всього, що мали під Балаклією.

Я впевнений, що все це робиться СПЕЦІАЛЬНО. Ну неможливо, щоб така система була або результатом халатності, або диверсіями.
Нас цілеспрямовано роззброюють, щоб ми були беззахисні.
Беззахисні перед ким - я думаю всім зрозуміло.

Захист кордону за більше ніж три роки абсолютно нульовий.

Засоби ППО відсутні, частково від повітряних атак захищений тільки Київ, і то старезними ламповими системами.

Це може означати, не дай Бог, наступ на Україну регулярних військ.

Що робити?
Готуємось.

В Чечні було ще гірше, але вони перемогли.»

Але скоріше за все «святковий феєрверк до дня народження Гідранта» пов`язаний з новим міжнародним скандалом про незаконне постачання української зброї в Південний Судан.

Особливість менталитету нашої нації в тому, що українцям набагато легше перемогти ворога зовнішнього, ніж внутрішнього. І лютим україножерам це добре відомо, як російським, так і українським. Саме тому вони і граються у криваву «невійну», Хоча до прямого вторгнення теж треба бути постійно готовими. Хто знає, якщо маріонетковий проросійський режим Порошенка справді похитнеться, цинічний олігарх може заверещати: «Спасітє! Памагіте! Путін, ввєді вайска!»

А ще у соцмережах став популярним такий анекдот: «Етат дєнь раждєнья порохом пропах! Враховуючи останні події, напевно добре, що ми відмовилися від ядерної зброї...»

Микола Крамольник

Loading...
Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com