Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   
алкоголік Юга

Про це дуже грубо пише журналіст-розслідувач Олександр Ружанський на своїй сторінці у соцмережі Фейсбук:

«ВІЙСЬКОВА ПРОКУРАТУРА РОЗКРИЛА ПІДРИВ МОБІЛЬНОЇ ГРУПИ ЕНДРЮ З ВБИВСТВОМ АНДРІЯ ГАЛУЩЕНКА І ДМИТРА ЖАРУКА.

І не просто розкрила, а отримала судовий вирок у цій справі відносно конкретних осіб з числа терористів, які воюють і воювали проти України.

Але ж,чому ця воістину сенсаційна подія відбулася тишком-нишком і без звичних фанфар від військових прокурорів і переможної пресухи Толіка-Тепловізора? Де радісний допис у ФБ від ГенплокуЛОЛа?

А чи не тому, що тепер військовим прокурорам якось треба відповідати за безпідставне звинувачення і незаконний арешт бійців 92-ї бригади Олександра Свідро і Павла Долженка?

А відповідати треба. Бо, як я вже писав по справі щодо пожежі дитячого табору “Вікторія” і незаконного арешту виховательки Наталії Ячник, - допоки оця вся суддівсько-прокурорсько-мусорська мразота не почне відповідати своїми сраками за свій правовий бєспрєдєл, у нас нічого не зміниться у правосудді.

Відповідати жорстко. Тому, що я нікому не побажаю бути звинуваченим у злочині, за який передбачено довічне ув'язнення і бути за цим звинуваченням кинутим за грати, як це сталося з Олександром Свідро і Павлом Долженком.

Відповідати в тюрмі своєю прокурорською сракою за свідому фальсифікацію справи і намагання зламати долі людей.

Але, є в мене ще одне питання щодо цієї історії. Бо вона трохи зачепила і мене особисто.
Питання просте: а коли і чим буде відповідати за свій поганий язик паскуда з обличчям сумного довбойоба Жора Тука?

Справа у тому, друзі, що коли я опублікував своє розслідування корупційної сутності військового прокурора сил АТО Костянтина Кулика і останній кинув мене за грати по теж сфальсифікованій справі, мразота Тука виповзла в ефір і почала базікати, що відкрите НАБУ за моєю публікацією кримінальне провадження є такою собі атакою на Кулика, яка спричинена наближенням слідчих до фіналу справи. (Див.скрін. Це січень 2016р).

Уявляєте, як мені було це почути в камері СІЗО, коли я, ні сном ні духом, про “справу Ендрю” і коли синхронно з цим військово-прокурорськи підараси заявляють, що мене, Олександра Ружанського, вони збираються притягати ще й за тероризм?

Розумієте, як все просто у нас робиться у прокуратурі? Знищувати людину під приводом фейкової кримінальної справи - як два пальці об асфальт. І без жодних наслідків для прокурорів і їх подільників, типу, Туки.

В першому коменті додам посилання на допис Александра Курбатова щодо всієї цієї історії зі “справою Ендрю” на якій він дуже добре знається і який робив передачу програми “Слідство-інфо” щодо мене і Кулика.

ПиСи. Додам, що Військова прокуратура сил АТО, яка виступає головним правоохоронним органом з переслідування добровольців і військовослужбовців-патріотів, взагалі є незаконною структурою і зараз моя скарга, щодо скасування наказу Генерального прокурора про її створення знаходиться у Вищому адмінсуді України.»

Ця стаття була б не повною, якщо не додати до неї ще й вечірній допис Олександра Ружанського:

«Тут пан Луценко похизувався тим, що вскладчину з друзями, купив квартиру пораненому ветерану АТО.

А я, ось, думаю, що якщо б дружина Юрія Віталійовича не купувала собі новий Mercedes-Benz GLS 350D, а продовжувала їздити на доволі свіженькому Mercedes-Benz GL500, то цю квартиру сім'я Луценків могла б купити і самостійно, не напрягаючи якихось друзів.

А, якщо б, Юра - прокурорський фалоімітатор, ще й синулю одружив не в мегаелітному заміському QUEEN COUNTRY CLAB, а у звичайному ресторані, то на квартири від Луценків могли претендувати ще декілька бійців АТО.

І це мова йде не про якогось бізнесмена, а про людину, яка займає одну з найвищих державних посад в Україні!

Але, знаєте, що це насправді? Насправді, Луценко демонструє класичну поведінку боса сицилійської мафії, яка однією рукою грабувала населення і комерсантів Сицилії, а іншою надавала благодійну допомогу самим знедоленим сицилійцям. І не було у Коза ностри більш відданіших прихільників, ніж біднота і прості люди.

Мабуть, Юрій Віталійович розраховує саме на таке ставлення до себе. Натомість, у мафіозі завжди був свій кодекс честі, якого вони жорстко дотримувалися, тоді, як у пана Луценка на місці честі вже давно хрін виріс.»

Деякі занадто грубі висловлювання добродія Ружанського були змінені на більш цензурні слова.

Геннадій Боценюк

Loading...
Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com