Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   

Поки беркутня вчора вночі розважалася тим, що закидували гранатами Святошинський районний суд, труїли газом жінок і дівчат та билися з оунівцями по дивній провокаційній справі проти Миколи Коханівського, бойовики Поцгвардії заблокували всі підступи до Майдану під ВРУ.

Як повідомляє у Фейсбуці Михайло Чепеш, поліцайські виродки і внутрішні війська не дають проносити до революційного табору Майдану теплі речі, їжу і дрова для обігріву. Поліцаї відмовляються пояснювати свої дії, посилаючись на те, що у них є наказ. В принципі теж саме неподобство відбувалося і на Майдані 2013-2014 роках. Нічого нового «ментозаври» Порошенка, тобто колишні кадри Януковича, за 4 роки вигадати так і не змогли. Але є і деякий позитив у тих подіях, що відбуваються, про який написав у Фейсбуці Олександр Ружанський:

«ПРО ТЕ, ЩО ПОВИННО СТАТИСЯ, АБИ ЩОСЬ ЗМІНИЛОСЯ. НА КРАЩЕ.

Щоб вирішити будь-яку задачу треба мати початкові дані. Причому, треба визначитися, які з цих відомих даних є незмінними і не підлягають сумніву. За умови наявності таких даних правильне рішення задачі стає більш вірогідним.

Якщо ми в пошуку алгоритму вирішення задачі порятунку України не візьмемо за доведений факт те, що вся діюча влада в країні є антиукраїнською, зрадницькою, капітулянською і просто злочинною, будь-які спроби вирішити нашу задачу не будуть мати жодного сенсу.

Ви хочете, щоб Рада прийняла якісь правильні закони? Марні сподівання. Навіть, якщо закон з гарною назвою приймуть, його суть буде спотворена, або самим текстом цього закону, або його невиконанням.

Ви пишете електронні петиції Президенту ? Краще зверніться до Йоулупуккі. Шансів на його реакцію більше.

Ви чекаєте креативних рішень від Гройсмана, всі знання якого про ринкові механізми обмежуються ринками Вінниці? Ви слухаєте його по ТВ? Краще позовіть на головні канали Алана Чумака з Кашперовським. Результат в економіці буде такий самий, але комусь це допоможе відчути покращення від лайна в голові.

У вас є якісь сподівання, що ця влада вдасться до реальної боротьби з корупцією і запровадить в життя дієве і недвозначне антикорупційне законодавство? Ха! Це навіть не бджоли проти меду. Це просто самогубство для режиму Порошенка. Хоча, ні, не просто. Це таке публічне самогубство, вчинене з особливою жорстокістю, з застосуванням особливо жорстоких самотортур і послідовним саморозчленуванням.

Тому, головне питання - ця олігархічна влада моральних деградантів, клінічних клептократів і фейкових патріотів повинна піти. І ніяких сподівань, що сліпі прозріють, глухі почують, а покідьки раптом стануть праведниками.»

На додаток хотілось би вам показати відеозвернення колишнього «айдарівця» з позивним Святозар до народу України.

Геннадій Боценюк

Loading...
Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com