Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   
Новини Майдану

Новий Майдан спокійно пережив цю ніч. Мусорські виродки займались тим, що намагались відволікати від зміцнення Майдану суспільну увагу.

Журналіст-розслідувач Олександр Ружанський пише у Фейсбуці:

«Коли СБУ замість того, щоб проводити роботу з виявлення реальної ворожої агентури, розкриття і попередження терактів займається замовним тиском на бізнес, а також постановками і провокаціями, як, наприклад, це сталося з нібито затриманням злочинців, які, типу, хотіли купити три гранатомети і два калаша для Руху нових сил, то маємо в результаті повну безпорадність цієї спецслужби за основною діяльністю…

І що буде далі? А далі будуть нові блокбастери від СБУ-пікчерз, боротьба цієї контори з політичними опонентами режиму Порошенка і подальше зростання її професійної безпорадності.

Це я спрогнозував оптимістичний варіант розвитку подій. Бо, якщо васальний Кремлю режим задля збереження при владі почне вже повністю копіювати дії свого сюзерена…

ЦІКАВИЙ ПЕРЕБІГ ПОДІЙ.

1. 21 жовтня між лідером ОУН Миколою Коханівським і Русланом Качмалою, який є людиною Ківи, який, у свою чергу, є людиною Авакова, відбувається конфлікт, в результаті якого Коханівський застосовує проти Качмали резинострел. У Качмали застарілий конфлікт з Коханівським відносно будинку по вулиці Обухівській 60 в Києві, де проживають переселенці зі Сходу, яких захищає Коханівський від , власне, Качмали і Ківи, які прагнуть цих переселенців з цієї будівлі вигнати.

2. Коханіаського затримують на місці конфлікту мусора Авакова і безпідставно відкривають проти нього кримінальну справу за ч.4 ст.296 КК України - хуліганство з застосуванням зброї. Безпідставно тому, що особистий конфлікт не можна кваліфікувати, як хуліганство. Про це є роз'яснення Верховного суду України. Але, саме така кваліфікація за тяжкою статтею дозволяє аваківським мусорам вимагати від суду тримання Коханівського під впртою.

3. Під час судового засідання у Святошинському суді щодо обрання Миколі Коханіаському запобіжного заходу з'ясовується, що мусорами Авакова були грубо порушені права затриманого. А саме, вручення підозри Коханіаському після того, як закінчилися 24 години с початку його затримання. Активну участь у захисті комбата ОУН приймає нардеп Ігор Мосійсук.

4. В ході судового засідання в залі суду виникають сутички у групи підтримки Коханівського з мусорами. Мусора застосовують сльозогінний газ в приміщенні. Аби уникнути важких наслідкив від дії газу люди вимушені вибити окна в залі судових засідань.

5. Зранку 24 жовтня мусора з застосуванням спецзасобів розблоковують будівлю Святошинського суду. Побито багатьох прихильників Коханівського, біля 40 осіб затримано, в тому числі, дружину і одного з адвокатів Миколи

6. Судове засідання, відкладається з 24 жовтня на наступний день. 25 жовтня Коханівському таки обирають запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту, що не відповідає обставинам порушеної проти нього справи. Поза увагою суду залишаються пропозиції народних депутатів, в тому числі, Ігора Мосійчука, взяти Коханівського на поруки.

7. Ввечері 25 жовтня, біля будівлі студії ЕСПРЕСО-ТВ стається вибух закладеної вибухівки в результаті якого гине охоронець Ігора Мосійчука, а сам нардеп, політолог Віктор Бала і ще декілька осіб отримують численні поранення.

8. І вже сьогодні вночі відбувається потужна пожежа у будинку номер 60 по вул. Обухівській. Так, це той самий будинок, де проживали переселенці, яких і захищав Коханівський від шавок Авакова. За попередніми даними люди встигли евакуюватися.

ПиСи. Я не є прихільником Мосійчука від слова зовсім. Але з повагою ставлюся до Коханівського. Втім, я і далі буду, по мірі можливостей, викривати прокурорсько-суддівсько-мусорське свавілля в країні.»

Треба відзначити, що повага до Коханівського серед патріотів зменшується. Його відверто звинувачують в тому, що свідомо, чи «по договорняку», він відволік від революційного Майдану десятки активістів, які були побиті, або затримані мусорами. Аліна Стрижак пише у Фейсбуці:

«Коханівський - чувак, який, може, канєшно, атошник, но я його чи не кожне засідання бачила на суді по Руслану Журилу - гопніку від корупції у справі ОГХК. Погугліть, там завдання збитків ОГХК на $ 13,1 мільйонів. Схема зводиться до реалізації за заниженими цінами титанової продукції приватним фірмам-посередникам, пов’язаним із службовими особами ОГХК.

Коханівський приходив на суди по Журилу, як на роботу, не давав прокурорам працювати і кричав, що Журило - політв’язень. Він і в СІЗО до Журила ходив, і єблєтом торгував, мол, пасатріть: атошники - за Журила.

Так що для мене особисто Коханівський - гопнік від корупціонерів, який захищає корупціонерів, якого навіть не варто сприймати серйозно.

Но вот, коли Коханівського загребли, в суд підтянулись луччі преставітєлі парламентськой фауни - Луценко і Мосійчук, а люди, які даже в мене є в друзях, і я чото думала, шо вони адекватні, почали писати, який Коханівський хороший. Паралельно “активісти” захопили суд, тобто, провокували правоохоронців, як могли.

Саме тому мені здається, шо за допомогою “активістів”, які до нормальних активістів мають такий самий стосунок, як Філімоненко - до журналістики, робиться нормою силовий сценарій щодо геть інших людей. І ви навіть не уявляєте, як я хочу помилятися.»

До речі, дивні теми про Мосійчука помітив Василь Крутчак:

«Мосійчук спочатку пише пост на своїй сторінці про те, що підірвали його авто!
Потім згадує, що він жертва і у важкому стані, а тому видаляє пост!
І пише пост від імені своє прес-служби.»

Сергій Якимчук пише у Фейсбуці:

«Тут кажуть Мосійчука майже підірвали, кажуть охоронець ніби-то навіть загинув...
Ну тепер точно буде повід розігнати людей під ВР!
Мені навіть не дивно, чому Мосійчука... він такий собі нейтральний і на хрен нікому не потрібний... в плані того, що ні владі ні людям не потрібний.
Ну своїх провладних влада підривати не буде... а націоналістів чи порядних забоїться... Бо якби був би замах на когось з порядних депутатів, то це би дало привід для повстання людей...
А от таких клоунів і повій як Мосійчук не шкода... нікому.»

А старенький Степан Хмара приходив і вчора на Майдан, як і обіцяв (фото Лілії Сулейманової). Про найближчі плани протестувальників розповів вчора ввечері Мїхеіл Саакашвілі, який не дрихне в готелі, як брешуть потрохоботи, а живе на Майдані. Відеозапис його виступу додається.

Геннадій Боценюк

Loading...
Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com