Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   
YouTube

Прямий ефір Дніпровської регіональної дирекції Національної громадської телерадіокомпанії України на YouTube каналі був заблокований через скарги Федеральної служби з нагляду в сфері зв'язку, інформаційних технологій і масових комунікацій Росії (Роскомнадзор).

Про це повідомляє protv.ua з посиланням на прес-службу НГТУ.

Роскомнадзор подав скаргу на зміст програми "Знай наших" - проекту, присвяченого військовослужбовцям, які перебувають або повернулися з так званої «зони АТО».

Як сказано в листі YouTube до дніпровської філії НСТУ: "Компанія YouTube отримала повідомлення від Роскомнадзора про те, що наведені нижче матеріали порушують Федеральний закон Російської Федерації № 149-ФЗ про інформацію, інформаційні технології і про захист інформації. Роскомнадзор додав вказаний нижче URL адресу в заборонений список матеріалів. Якщо Ви не видалите контент, компанія Google може бути змушена заблокувати його ".

Виконавчий директор телеканалу Валентин Чанглі розповів, що героєм програми "Знай наших" від 21 жовтня, на яку посилається Роскомнадзор, був парубок, який повернувся із зони бойових дій на Донбасі, де був добровольцем Правого сектора. Він додав: "У Росії Правий сектор вважається екстремістською організацією. Але тільки в Росії. У всьому світі, тим більше на території України, Правий сектор такою організацією не вважається. Боєць розповідав про своє перебування в Донецьку і про участь в Правому секторі. Це були лише спогади. Але ми отримали від YouTube лист про те, що Роскомнадзор вимагає видалити відео, яке суперечить законам Російської Федерації і нібито закликає до масових заворушень і екстремістської діяльності".

Філія НГТУ направив YouTube відповідь, що не збирається видаляти програму з інтернету.

Остаточне рішення по ситуації буде винесено YouTube після детального розгляду скарги, що може зайняти до 90 днів.

Оксана Матвейчук

Loading...
Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com