Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   
ЖЛ

Можливо, що це сталося за особистим наказом російського диктатора Вовочки Путіна, якому вірно служить олігарх-гауляйтер Петя Порошенко, якого українці у соцмережах переважно називають — Пеця Вальцман.

Суддя, який працював у Лугандонії (це вже нікого не дивує?), виконав замовлення АП й ухвалив арешт американського громадянина — реального інвестора в українську економіку Ігоря Бойка.

Про це повідомляє ua1.com.ua, де нещодавно бойовики терористичного кримінального угрупування ФСБУ (філія російського ФСБ в Україні) проводили обшуки.

Суддя Печерського районного суду міста Києва Віталій Писанець виніс ухвалу про арешт американського громадянина, власника Житомирської кондитерської фабрики Ігоря Бойка. Сам Бойко неодноразово заявляв, що «солоденький» олігарх Порошенко організував його кримінальне переслідування з метою змусити відмовитися від позову в Міжнародному арбітражі.

За ухвалою суду українського бізнесмена (по крові) заарештовано на два місяці з правом застави 48,6 млн гривень. Суддя Писанець, який до 2015 року обіймав посаду голови міського суду окупованого Свердловська Луганської області й був пов’язаний із терористами Лугандонії (так званої ЛНР), виніс рішення з абсолютним порушенням усіх процесуальних норм.

Суддя Печерського суду, нехтуючи нормами КПК та правами американського бізнесмена, безпідставно відхилив усі клопотання й обґрунтування сторони захисту. Натомість під час судового розгляду задовольняв абсолютно всі клопотання прокурора, навіть ті, які суперечать нормам КПК.

Ухвалою суду було змінено іншу постанову цього ж суду і заставу замінили на двомісячний арешт. Варто зазначити, що це перший випадок у практиці Печерського суду, коли застава змінюється на арешт. Це вкотре доводить заангажованість судді та політичний характер процесу над американським бізнесменом.

Більш того, після ухвалення судом рішення про взяття під варту, Ігоря Бойка відвезли в Печерське відділення поліції, де його було побито.

Ігор Бойко вже неодноразово заявляв, що справа проти нього повністю сфальсифікована і має замовний характер. Замовником справи бізнесмен називає олігарха Петра Порошенка. Кондитерська фабрика Бойка займала 3 місце на кондитерському ринку України і була одним із основних конкурентів корпорації Петра Порошенка «Рошен».

Житомирська кондитерська фабрика «Житомирські Ласощі» була захоплена силами поліцайського спецназу в січні 2016 року і відтоді практично припинила свою роботу. Виконавцем захоплення нібито був (так стверджують самі працівники ЖЛ) відомий єврейський злочинець житомирського походження Сергій Пашинський. Він починав свій політичний шлях у сумнозвісній партії «баби йулькі», де й познайомився і «одружився» (за непідтвердженою інформацію ПN у владоохоронних внутрішніх органах в них були спільні гомосексуальні оргії з малолітніми холопчиками) з лідером вірменсько-єврейського кримінального угрупування Арсеном Авакяном (Аваковим).

Саме специфічна дружба як з паханом МВС Авакяном, так і з олігархом Порошенком дає можливість Пашинському уникнути відповідальності за його числені злочини.

Але є ще одна версія подій. Всесвітній гопник, самопомазаний каган «Мордорського каганату» Вовочка Путін (якого теж називають гомопедофілом) хоче перевірити реакцію США на відверті бандитські дії прокремлівського режиму Порошенка до громадянина США, щоб перевірити потужні слова про можливе  знищення режиму диктатора Ким Чен Ина, який для кремлівських сіоністів більш важливий, ніж «солоденький Пеця Липецький». Дехто з колишніх президентів Сполучений Штатів вже заарештував би не тільки офшорні, а й особисті рахунки олігарха Порошенка у доларах США, а крім того дав би наказ заарештувати декого з «любих друзів».

А тим часом українці у соцмережах закликають проводити суди Лінча. Андрій Нечаєв (його фотоколаж був обаний ілюстрацією ції статті) пише у Фейсбуці:

«ДОБРИЙ ПРИКЛАД ВСІМ НАМ!
НАРОДНИЙ МЕСНИК
В Нікополі, вже не надіячись добитися Правди, батько вбитого нелюдами сина кинув у суддю та вбивць дві бойові гранати…»

Ще більш радикально пише у Фейсбуці активіст Майдану під ВРУ Петро Гудзь:

«Щоб врятувати Україну кожен патріот повинен вбити лише одного рошено-поліцая, приблизно 30-50 потвор, тоді путіно-парашний режим сам впаде! Перелякані виродки мусорські самі втечуть, як це було за часів Янука, а тоді й шобла побіжіть до своїх офшорів.»

Це інформація для роздуму владоохоронцям, але ж вони думати не вміють! Дебіли, б...

Геннадій Боценюк

Loading...
Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com