Тема тижня  

   

   
Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   
терор

Приблизно о 7 ранку невідомі озброєні терористи у камуфляжах з написом СБУ взламали двері екс-президента Грузії Міхаєля Саакашвілі.

В квартирі 32 за адресою Костьольна 6 в центрі Києва нібито проводяться якісь слідчі дії, але терористи в балаклавах не показують свої посвідчення, чи будь-які документи, які підтверджують законність їх дій, а також не допускають адвоката. Народний депутат Віктор Чумак намагався зателефонувати міністру МВС Авакяну і генпрокурору Луценку, але ті не беруть слухавку.

Адвокат намагається пояснити бойовикам, що вони грубо порушують усі норми права. Під будинком вже збираються активісти, також прибули поліцаї.

Оновлено!

Під будинком почалась сутичка з владоохоронцями, пролунали постріли. Терористи вивели Саакашвілі з будинку.

Журналіст Олександр Ружанський пише у Фейсбуці:

«Те, що зараз відбувається щодо Саакашвілі і його послідовників в Україні, насправді, не стосується Саакашвілі

Це остаточне перетворення України на кальку з режиму Хуйла в Московії.
І, хоча, зараз ми можемо бачити абсолютне правовве свавілля і порушення прав людини відносно Міхо, це стосується кожного. Бо, завтра таке саме свавілля буде застосовано режимом Хуйлорошена до всіх. Що, в принципі, вже і відбувається.

І, якщо, народ України зараз не постане проти безпредєлу влади, цей народ не буде заслуговувати на якусь повагу.»

Оновлено!

Активісти недалеко від будинку екс-президента Грузії, лідера партії «Рух нових сил» Михайла Саакашвілі заблокували автомобіль, де знаходиться політик. Мікроавтобусу не дають виїхати, декілька десятків чоловік утворили живий щит навколо авто з Саакашвілі. Машина зупиналась на виїзді до Хрещатика. До владоохоронців надходить підкріплення, але й небайдужих активістів стає все більше.

Оновлено!

Активісти звільнили Саакашвілі з мусорського бусику. Він закликав активістів прямо зараз піти до Верховної Ради і вимагати від кнопкодавів ВРУ імпічмента головного бариги.

Микола Крамольник

Loading...
Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com