Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   
алкоголік Юга

Участь у затриманні лідера «Руху нових сил» Міхеіла Саакашвілі брали сумнозвісний начальник кримінальної поліції В'ячеслав Аброськін та выдомий корупціонер Костянтин Кулик.

Про це повідомляє УП з посиланням на поінформованих співрозмовників в оточенні Саакашвілі.

Журналіст Олександр Ружанський пише у Фейсбуці:

«Ще раз я дуже прошу всіх звернути увагу на той факт, що справою відносно Саакашвілі керує колишній військовий прокурор сил АТО Костянтин Кулик.

Я прошу звернути увагу на той абсурд, що Кулик, якого Держава звинувачує у корупції, не ходить на судові засідання по своїй справі, мотивуючи тим, що приймає участь, від імені Держави, у кримінальному провадженні щодо Саакашвілі.

І я нагадаю, що Кулик, це людина, яка на посаді військового прокурора сил АТО, тобто, фактично, головного прокурора України на війні, на цій війні шалено збагачувалася, за що її зараз НАБУ і САП і намагаються в суді притягти до відповідальності.

Я нагадаю, що Кулик був близьким другом вже мертвого терориста Євгена Жиліна і допомогав йому у фінансуванні тітушек, які вбивали і калічили майданівців у Києві та інших містах у січні - лютому 2014 року. Факт такого фінансування підтверджується наявними документами.

В якості одного з доказів зв'язку Кулика і Жиліна, наведу той факт, що в зоні АТО Кулик демонстративно, роз'їжджав на джипі Тойота Ленд-Крузер, який належав Жиліну і навіть не думав міняти номера, які вказували на власника автівки.

Як ви думаєте, на ворожому боці ніхто не знав і не міг перевірити, на чиїй машині катається військовий прокурор сил АТО? З урахуванням того, що Жилін був саме на ворожому боці? Все там могли легко перевірити і встановити.
І що це тоді? А я скажу що. Це така ідентифікація для ворога - я свій!

Можу ще додати той пречудовий факт, що фірма матері Кулика - Будівельний центр "Аюдар", поставляла вугілля на шалені суми під час війни на "Укрзалізницю", коли ще один дружбан Кулика по Харкову - колишній начальник слідчого відділу СБУ Харківської області, Євген Файницький, очолював так зване Міністерство вугілля та енергетики ДНР.

Те, що Кулик під час війни з Росією користувався електронною поштою російського ресурсу List.ru теж є беззаперечним фактом, який в упор відмовилася побачити СБУ.

І ще. Оцей Кулик, який типу розслідує зв'язок Саакашвілі з Курченком, на відміну від Саакашвілі, є добрим знайомим Курченка, з тих часів, коли Кулик кришував конвертцентр Жиліна по лінії ГПУ, через який “Куриця" проганяв свої брудні гроші.

І все це знає лицемірна, дволика, краснодупа потвора Луценко, якому потрібні саме такі, моральні деграданти і злочинці, як Кулик, для виконання афер з нібито спецконфіскації $1,5 мільярда банди Януковича і для замовних політичних розправ, як це сталося з Саакашвілі.»

Тим часом десятки тисяч людей зібрались у центрі Києва з закликом імпічмента брехливого олігарха Порошенка.

Геннадій Боценюк

Loading...
Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com