Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   
У Києві автомобілі пливуть по затопленій дощами вулиці

У Києві після сильного дощу затопило вулицю Фанерну в Дніпровському районі.

Про це повідомляє "112 Україна".

Рух по вулиці паралізовано, комунальні служби приступили до відкачування води. Але поки по Фанерній не можна ні пройти, ні проїхати.

"Потрапивши у воду, одним водіям доводилося виштовхувати свої машини з води, інші все одно долали водні бар'єри, при цьому істотно знижуючи швидкість. Причина такої кількості води - це те, що погано працює водовідведення. Ми мали можливість поспілкуватися з диспетчерами з" Київавтодору" в Дніпровському районі, де нам повідомили, що на місце представники виїжджали, вони викачували воду", - передає кореспондент телеканалу.

В "Київавтодорі" називають попередньою причиною затоплення вулиці погану дренажну систему, яка не впоралася з великими обсягом води через сніг, в результаті канал вийшов з берегів.

Комунальники передали інформацію в ДержНС і кажуть, що поруч знаходиться станція "Київводоканалу" і зараз цим повинні займатися саме представники цього підприємства.

"Ми бачили, що кілька машин застрявали, але їх вже витягли і вони продовжили рух. Рівень води, на наш погляд, досягає 40 см. Місцеві жителі відзначають, що весь час страждають від затоплень вулиць", - розповіла кореспондент.

Оксана Матвейчук
Loading...
Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com