Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   
Schmeisser

Поки пересічні українці домагаються від влади ухвалення закону про короткоствольну зброю, у Кривому Розі представники цієї самої «влади» розстрілюють співгромадян з вікон.

Про це «Народна Правда» пише з посиланням на міське інтернет-видання 0564.ua.

У понеділок, 25 грудня ввечері в Кривому Розі Дніпропетровської області патрульні поліцейські прибули на виклик до нетверезого чоловіка, який стріляв з балкона з травматичної зброї, повідомляється на сторінці Патрульної поліції Кривого Рогу в Фейсбуці.

Поліцайська комендатура отримала виклик, що на Гірницькому мікрорайоні, 5, «людина кричить про допомогу». А 34-річна заявниця повідомила, що на восьмому поверсі чоловік стріляє з травматичної зброї з балкона.

Патрульні оглянули квартиру і виявив муляж гранати Ф-1 і два предмети холодної зброї.

За словами 37-річного власника житла, він, після вживання алкоголю, разом зі своїми неповнолітніми дітьми вийшов на балкон і зробив два постріли вгору з пістолета. Ніхто не постраждав.

А дружина «стрілка» розповіла, що в квартирі знаходиться травматичний і бойовий пістолет, чоловік підтвердив її слова.

Опергрупа Саксаганського відділення поліції виявила 9-міліметровий травматичний пістолет Шмайсер і кілька патронів до нього. Бойовий пістолет опергрупа чомусь не виявила, що й не дивно. Можливо, і бойова граната перетворилась на «муляж» після щедрого подаруночка поліцаям до Нового року. Також нічого не повідомляється про політичну забарвленість «стрілка» і депутатом якого рівня він був.

Микола Крамольник

 
Loading...
Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com