Тема тижня  

   

   
Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   
радники народних депутатів

П'яний в дупель дурбелик із посвідченням радника голови Комітету ВРУ з питань боротьби з організованою злочинністю та корупцією на ім'я Віталія Рябцуна влаштував бійку з охоронцями столичного нічного клубу, погрожував владоохоронцям.

До речі, під час втечі від поліцаїв мажор спровокував ДТП.

«Київ оперативний» публікує у Фейсбуці відповідні фото та відео.

У повідомленні також йдеться, що чоловік разом з другом вирішив відвідати один із нічних клубів, проте охоронці закладу відмовили компанії, адже молодики перебували у стані сильного алкогольного (там ще й шприци у салоні тачки були) сп’яніння.

«Хлопці так просто не здалися – почали грубіянити, ображати і намагалися перейти в кулачний бій з охороною. Охоронці викинули їх за двері та натиснули тривожну кнопку поліції охорони. Коли на місце прибули поліцейські, п'яні вже сиділи в авто та намагалися виїхати з місця. Почалася гонитва, під час якої екіпаж поліції охорони потрапив у ДТП. Тоді правоохоронці вибігли зі службового авто і побігли за автомобілем. Наздогнали та вказали на зупинку» , – пишуть журналісти.

Наша нова полюція і ДТП, це такі явища, які неможливо сприймати окремо. Можливо, поліцаї були ще більш вдовбані наркотою і алкоголем, ніж радник голови Комітету ВРУ з питань боротьби з організованою злочинністю та корупцією.

Але поліцаї поки що відчувають себе героями. За їхніми словами, опісля «радник» зупинився та пересів у авто охорони.

«Тут почався головний цирк: «мужики, я свій» , «та, ти взагалі знаєш кого зупинив» (дістаючи свою ксиву з кишені), «та тобі завтра», «помножу тебе на нуль», «сюди дивись» тощо. За декілька хвилин на підмогу під'їхав екіпаж патрульної поліції, який і зафіксував відмову від проходження огляду на стан алкогольного сп'яніння», – вказано у повідомленні.

На фото, яке виклав ресурс, видно, що зловмисник показав посвідчення радника голови Комітету Верховної Ради з питань боротьби з організованою злочинністю та корупцією Віталія Рябцуна. Також на фото можна побачити шприц.

Геннадій Боценюк

 
Loading...
Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com