Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   
будка «Рошен»

Зрозуміло, що це лише початок спротиву «прямої дії», який може завершитись судами Лінча і погромами маєтків деяких представників етнічної банди, котра захопила владу в Україні.

До речі, наведення порядку в Україні і майбутнє фізичне знищення україножерів з частковою експропріацією матеріальних цінностей ніяк не можна буде назвати «жидівськими погромами» (сучасні єврейські паничі ховають у себе просто вдома лише готівкою і золотом сотні мільйонів доларів), бо сучасні україножери живуть не в гетто, а в розкішних палацах, які не дозволяли б собі навіть Ротшильди. Соромились, так би мовити...

У Києві на Московській площі було скоєно напад на кондитерську лавку «Рошен».

Як вдалося дізнатися ЕспресоTV, чоловік підбіг до магазин, облив його бензином та підпалив.

Втім, торгова точка серйозно не постраждала, до того ж охорона встигла вибігти і загасити полум'я. Сам нападник написав на сажі, яка залишилася після підпалу, лайливе слово та втік.

Пізніше нападника було затримано, він виявився уродженцем Херсона. Він зробив це навмисно, заздалегідь приготувавши пляшку з запальною сумішшю.

Підтримати творчий колектив «Правдивих Nовин», який фактично ризикує життям, кожного дня розповідаючи правду про політичне і суспільне життя України, і який не фінансує жодний політик, чи олігарх, ви можете перевівши хоч пару гривень на картку Приватбанка 5168 7551 0986 3817 (Геннадий Боценюк), або на рахунок Вебмані: Z188556699944 U411086398198

Або хоч потицяйте тизерну на рекламу! Цими копійками ми собі і збираємо на хліб… Але й хліб зараз так подорожчав…

Микола Крамольник

 

 
Loading...
Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com