Тема тижня  

   

   
Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   

Днями я написав про те, що журналісти “Слідство-інфо” опублікували документи, якими довели те, про що я писав у своїх розслідуваннях щодо масштабної афери Луценко і Ко відносно “спецконфіскації $1,5 мільярда банди Януковича”.

А саме, що корумпований прокурорішка, на той час, військової прокуратури сил АТО, Костянтин Кулик, задіяв свого товариша по спільній службі в прокуратурі Харківської області, Аркадія Кашкіна, який був підставним директором на одній з фірм Курченка, у якості ще й підставного обвинуваченого, аби ГенплокуЛОЛ мав змогу замутити незаконну спецконфіскацію з послідуючою прихованою емісією режимом Національної валюти України.

Тобто, суспільство отримало підтвердження, що Кулик і Кашкін, разом і в один час, працювали в прокуратурі Харківської області і, окрім цього, разом вчилися на одному курсі і одному факультеті Національної юридичної академії в Харкові. А це означає, що у Кулика по цій справі відбувся конфлікт інтересів з Кашкіним і військовий прокурор сил АТО, наразі укоханий підлеглий Юрія Віталійовича, скоїв злочин у вигляді перевищення службових повноважень.

Проте, у нас ніколи не буває так, щоб представники діючої влади не змогли взяти черговий Еверест у своєму довбоєбізмі.

Ось і заступник Юрія Луценка, пан Євген Єнін, порадував нас усіх новим сходженням за хмари здорового глузду. І знову, у “справі Кашкіна”.

Як випливає з нещодавнього інтерв'ю Євгена Єніна виданню РБК - Україна, дрібний аферист з колишніх прокурорських, Аркаша Кашкін, якого слідчі прокуратури ще під час першої його справи годували за свій рахунок бєляшами і шаурмою, не простий фунт, а майже мільярдер і в 2013 році посів 13 місце у списку Forbes.

І ось мені цікаво, чому всім цім єніним, луценкам, гройсманам, порошенкам і т. п., ніяк не приходить в голову проста думка, що їхній, вибачаюся, але іншого слова не доберу, піздьож ніхто не стане перевіряти, аби довести, що з їхнього рота вилітає саме піздьож?

Дивимось на скрін з журналу Форбс-Україна за травень 2013 року зі списком найбагатших людей України на 2013 рік.

І що ми бачимо? А бачимо те, що на 13 місці, зі статками у 750 мільйонів доларів США знаходиться Льоня Черновецький. А Кашкін де? Де, де… У Єніна в… У єнінських галюцинаціях. вобчем.

Цікаво, що хворобливими фантазіями про 13 місце Кашкіна у списку Форбс, товариш Єнін не обмежився і приписав Аркашу до босів світової мафії. Правда, залишається незрозумілим, чому мафіозі світового рівня не скористався послугами найвідоміших адвокатів світу і України, а взяв собі у захисники якогось адвокатського шнурка з Краматорська, який зазвичай чергує під дверима Військової прокуратури сил АТО в очікуванні шматка хлібу і працює в цій конторі хлопчиком за викликом. І, як же, оця, омерта? Сміливий хлопець, наш Кашкін.

І я, чесно кажучи, хвилююся за Аркадія. Бо поки він, маю надію, ще живий, міфотворчість очільників ГПУ трохи, все ж таки, обмежена. А у нас ще десятки незнайдених мільярдів доларів вкрадених злочинним режимом Януковича і купа нерозкритих вбивств і терактів.

Олександр Ружанський

 
Loading...
Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com