Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   
Майдан на Грушевського

Вчора ввечері закарпатські повстанці поїхали додому, невідомо, чи доїхали, до речі, а сьогодні вранці мусорські виродки почали громити наметове містечко.

Перед цим на Грушевського пропав мобільний зв`язок. Фактично, Майдан під ВРУ вже знищено. Жорстокість поліцаїв вражає стрімерів, які знімають те, що відбувається з балкону готеля «Київ». Ветерани Східного фронту, а також жінки й дівчата, які занходились у наметовому містечку, були побиті, посаджені в автозаки і вивезені у невідомому напрямку. Деякі активісти все ще сидять в снігу під охороною беркутні, автозаків не вистачило!

Дуже красномовне фото і допис у Фейсбуці активістка КВП Лілія Сулейманова:

«Де були військові, коли колони з росіі пропускали в Донецьк? Першими стримали напад добровольці! А зараз найманці вбивають добровольців!!!!! Ви с-ка істе тих, хто вас врятував від смерті!!!! Ви с-ка, мовчите, коли саджають тих, хто врятував вам життя в бою!!!!!!! Хто ви? Виродки кдб та мертва плоть Украіни, не даюча життя!!!!!!»

Трохи попіарились на крові активістів кнопкодави ВРУ Соболєв (Зімін) і Семенченко (Грішин).

Читайте такожМайдан під ВРУ огородився барикадами. Загроза штурму залишається

Оновлено!

Рух «Визволення» розмістив у Фейсбуці цікавий допис:

«На фото начальник поліції Києва Андрій Крищенко дає команду про зачистку табору на Грушевського.

Саме Крищенко сьогодні командував спецпризначенцями, які напали на наш табір та побили активістів...»

Також стало відомо, що 70 затриманих у наметовому містечку активістів доправили до Печерської комендатури поліції Києва.

Владоохоронці виставили кордон між будівлею Кабміну та ВРУ - на перетині вулиць Грушевського та Садової. Поліцаї не пропускають журналістів на територію біля Верховної Ради України, де було розташоване наметове містечко мітингувальників у зв’язку зі «слідчими діями».

Кордон владоохоронців також виставлений на перетині вулиць Грушевського та Шовковичної, а також на перетині Липської та Грушевського.

Оновлено!

Любов Шмирхльова пише у Фейсбуці:

«ДЛЯ ПОРОХА І ЛУЦИКА Є ПРИВІД ПОХМЕЛИТИСЬ З САМОГО РАНКУ..

Вітаю всіх з кріпатцтвом і поліцейським режимом.
Українці можуть гордо тепер зватись недонародом!
На націю терпіл ,продажних щурів і ватних посіпак чекає справжній геноцид від рашо-іюдівського режиму.

Я так розумію тячівці стали не тільки подразником для розгону табору під ВР, а й лакмусовим папірцем на свідомісь і патриотизм нашого народу.

Диванні терпеділи й пукани ви сьогодні в фаворі і нірвані, вата міцно жме вам руку,а сепари щасливо вздихають...

Пишу пост. Заливаюсь сльозми.. Шо ми баби можемо зробити,коли нема в україні справжніх мужиків щоб захистили майбутнє своїх дітей і онуків?.. Хіба шо жіночий батальйони зорганізувати,шоб з ворогом боротись і заодно диванним піздоболам чуби намилити..Простіть за сумбур-каламбур..На душі гидко і боляче.. Дуже шкода справжніх чоловіків- відчайдух,яких в Україні залишився 1%...Їм дуже важко нести відповідальність за всю країну..

А тепер можете пускати свої жала мені в дупу.. больніше вже не зробите...»

Геннадій Боценюк

 
Loading...
Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com