Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   
геноцид нації

На скандальному військовому полігоні «Широкий лан» у Миколаївській області сьогодні вночі внаслідок пожежі загинув один військовослужбовець, ще семеро постраждали.

Про це у Фейсбуці повідомляє прес-служба Сухопутних військ Збройних сил України.

«На 235-му загальновійськовому полігоні у Миколаївській області в результаті порушення правил безпеки при користуванні піч’ю в нічний час сталася пожежа, внаслідок якої згорів один намет в наметовому містечку», - сказано у повідомленні. Близько 4-ої години ночі особовий склад добового наряду наметового містечка помітив загорання намету. Військовослужбовці негайно вжили заходів з евакуації особового складу та гасіння пожежі. Під час пожежі один військовослужбовець загинув, семеро отримали опіки різного ступеню тяжкості. Постраждалих доставили в Миколаївський військовий шпиталь...»

Пізніше стало відомо, що загинув парубок 21 року, який 10 днів тому приїхав у «Широкий лан» зі Східного фронту

Тетяна Висоцька пише у Фейсбуці:

«Це просто жах, жах, жах. Дитина двадцятирічна, яка 10 днів тому повернулася з війни, згоріла заживо у ВІЙСЬКОВОМУ ТАБОРІ, бо змерзли і хотіли розпалити мокрі дрова.
Мовчіть, гниди, хто зараз каже, що вони самі винні, що порушили правила пожежної безпеки!
Я ВИМАГАЮ ПОКАРАННЯ ДЛЯ КЕРІВНИЦТВА АРМІЇ, ТИХ ЩУРІВ, ХТО ДОПУСТИВ СМЕРТЬ ЦЬОГО ХЛОПЧИКА, ХТО РОЗІКРАВ ВСІ ГРОШІ, ЯКІ ЩОРОКУ ВИДІЛЯЛИСЯ НА ПОЛІГОН. Не треба шукати цапа-відбувайла, відповідального за протипожежну безпеку.
ВИМАГАЮ ЧЕСНОГО СУДУ І СПРАВЕДЛИВОСТІ!»

Нещодавно «Широкий лан» прославився тим, що військові там живуть у скотських умовах, намети фактично стоять у воді, а їх ще й покарали за публікацію фото з полігону. Блогер pauluskp пише:

«Военных, которые живут в скотских условиях на полигоне Ширлан, отправили искать неразорвавшиеся после стрельб снаряды - в качестве наказания за публикацию нашумевших фотографий. Ни у кого из них нет специальной подготовки для разминирования - то есть, их отправили бессмысленно рисковать своей жизнью, чтобы впредь против начальства не выступали.

Знай свое место, а будешь права качать - отправим на минное поле.

Напомню, что фотографии подняли вопрос о потраченных на Ширлан в прошлом году 370 миллионах гривен, которые, очевидно, были украдены. А теперь за эти деньги прессуют солдат - чтобы молчали, имея вид придурковатый и радостный.

Автор фото пишет:

"11.03.2018 - Продовжуемо...Широкий Лан! За те що ми викладуемо фото нас зібрали "піхоту" люди які не підготовлени до цого, пройти полігон 7-8км и выявляти снаряди що не взорвалісь. Всі втомилися спотіли, но сьогодні бані не буде и це все в вихідний день.
Масовий перепост друзі!!!"

Фотки постили не все, но это старый советский прием, который, как видим, отцы-командиры используют и в советской украинской армии - наказывают всех за "проступок" некоторых, чтобы сослуживцы сами их начали травить.

Так управляют рабами, бесправным скотом. Ничего нового.»

Геннадій Боценюк

 
Loading...
Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com