Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   
Бойовики Поцгвардії

Сьогодні вдень в центр Києва завезли озброєних автоматичною зброєю бойовиків внутрішніх терористичних військ, так звану Поцгвардію.

Завтра повинен відбутися марш за імпічмент узурпатора Порошенка і влада знову поводить себе неадекватно. Ввечері активісти зібралися на Майдані. Акція офіційна, але мусора чомусь вирішили завадити встановленню сцени, заблокували машину з обладненням.

Після словесної перепалки активісти спробували розблокувати машину, але їм це не вдалось. Беркутасти, які приховують свої огидні обличчя під масками і відмовляються показати будь-які документи, несподівано викрали активіста Ігоря Терещенка, просто вихопивши його з натовпу, як це робиться у Хуйлостані. Коли декілька активістів намагались визволити їх з автозаку, мусорські виродки їх побили.

Про це повідомляє у стрімі активістка Людмила Сивухіна.

Оновлено!

21:26 Через кордон поліцаїв ,безуспішно намагається прорватися депутат ВРУ Деревянко. Інших нардепів на Майдані немає. Як відомо, кнопкодав Парасюк  (погоняло Моцна нога) може виступати тільки зі сцени, а сцену ж не дають зібрати!

Також стало відомо, що владоохоронці викрали водія машини з обладненням сцени.

Оновлено!

Нарешті розумо неповноцінні поліцайські дегенерати змогли пояснити, чому машина з обладнанням сцени була затримана. За версією владоохорнців, наразі очікується слідчо-оперативна група, яка буде шукати у машині зі сценою вибухівку. Бімба! Ховайся хто може!!! Цирк у нас буває не лише під куполом політичного цирку Грушевського 5.

Підтримати творчий колектив «Правдивих Nовин», який фактично ризикує життям, кожного дня розповідаючи правду про політичне і суспільне життя України, і який не фінансує жодний політикан, чи олігарх, ви можете перевівши хоч пару гривень на картку Приватбанка 5168 7551 0986 3817 (Геннадий Боценюк), або на рахунок Вебмані: Z188556699944 U411086398198

Або хоч потицяйте тизерну на рекламу! Цими копійками ми собі і збираємо на хліб...

Оновлено!

Вже о 6 ранку Слава Радонь написав у Фейсбуці:

«Це ж треба, вчора наша поліція просто взяли і угнали машину із сценічним устаткуванням, це все відбувалося на Європейській площі Києва. І розпочався хаотичний незрозумілий рух спецпризначеньців, які поступово робили і звужувати кільце навколо нас?! Один в балаклаві почав мене штовхати і погрожувати фізичною розправою, не знаю чим би цей конфлікт із спецпризначенцем закінчився? І тут на місце мого конфлікту із спецом (ПОП) прийшли вчасно мої побратими і допомогли відійти на безпечну відстань від спецпризначеньців. Як повідомляє Сакварелідзе машина знаходиться на Залізничному шосе 9. Це так взяти і нагло вкрасти машину. Я просто в шоці!»

Геннадій Боценюк

 
Loading...
Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com