Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   

Знову соцмережі гудуть як мертві бджоли, обговорюючи затримання Героя України (офіційно) Надії Савченко. Що ж це було?

У соцмережах зараз повно конспіралогічних теорій, і радісного скавчання потрохоботного бидла, і справді адекватних аналітичних матеріалів. Наводимо найбільш цікаві дописи.

Журналіст Олесандр Ружанський пише у Фейсбуці:

«Друзі, всі, мабуть, знають, що я не є прихильником Надійки. Але оця, вибачаюся, кінохуєта від комсомольського екскременту - Луценка, до судової перспективи у справі Савченко - Рубана не має жодного відношення.

Вчора екс-генпрокурор, не самий дурний з генпрокурорів, пан Піскун, на етері з Надійкою, зауважив, що всі ці НСРД ( негласні слідчо-розшукові дії) відносно нардепа Савченко, є недопустимими доказами. Чого в Раді за це ніхто нічого не казав?

Я зараз не буду зупинятися на дурницях, які Савченко молола під запис, але можу практично на 100 відсотків стверджувати, що коли у справі 4 агента і два підозрюваних, за тих обставин, які озвучені, ця справа у ЄСПЧ буде розірвана на шматки.

Виникає питання. Ну, добре. Юга - відомий юридичний дебіл. А, що, інші, слідчі і військові прокурори, які є процесуальними керівниками у цій справі і підлеглими дружка Надійкі - Толіка Тепловізора, вони що, нічого не розуміли? При всій своїй неповазі до професійних здібностей військових прокурорів - не вірю!

І тоді повертаємося до того, про що я кажу давно - це все грьобана вистава влади. І неважливо, свідомо Савченко приймає в ній участь, чи її запустили "в темну".»

Шановны читачі! Ми не хочемо брати фінансів у політиканів, чи олігархів. Ми не хочемо танцювати під іхню дудку! Ми працюєма для Вас! І ви можете підтримати колектив ПN перевівши пару гривень на картку Приватбанка 5168 7551 0986 3817 (Геннадий Боценюк), або на рахунок Вебмані: Z188556699944 U411086398198, щоб ми мали змогу і далі надавати правдиву інформацію про життя в Україні А також тицяйте ти на тизерну рекламу! Для Вас то нічого не вартує, а нам копійчина впаде. Підтримуйте творчий колектив ПN! Бо ми фактично ризикуємо життям, кожного дня розповідаючі вам правду на відміну від брехливих «чоколядних» ЗМІ.

Активіст Сергій Якимчук пише у Фейсбуці:

«Скажу чесно, мені сумно дивитися на весь цей театр абсурду з Савченко. Навіть більше, десь в глибині душі мені її навіть шкода.
Шкода мені, бо вона насамперед українка як і я.
Згоден, що історія мутна і в деяких аспектах підозріла і неприємна, а вона не така матьора як наприклад той самий Борислав Розенблат який все тупо спростовував і сцяв в очі, вона немає таких спонсорів як у Мусійчука і у неї немає махрової руки в СБУ як у Пімахової. Вона не вимагала і не брала хабарів, і за неї не полювало НАБУ.
Вона хотіла змінити країну в силу своїх розумових здібностей і можливостей. Так вона зовсім не професор, так вона трохи недолуга і не така ушла як дружина Генпрокурора Луценка. Бо сам Луценко, який розповів, звідки планували розстріляти парламент, сам в тому самому парламенті не зможе розказати звідки у нього таке помешкання, незрозуміла готівка і ще купа підозрілої нерухомості.
Можливо дійсно була та чи інша змова, але хіба не змова проти Держави не заарештовувати Новінського? А Розенблата? А відпустити всіх беркутівців? А той самий Береза, який недавно був замішаний в рейдерському скандалі? А Пашинський? А Алєксєй Ганчярєнка? А Бойко? А той самий Медведчук?
Ой Боже-Боже, аж хочеться піти вимити руки після цих прізвищ... і їх можна перераховувати до вечора!
Кого після Майдану нова-стара влада поїхала найперше заарештовувати і випадково вбила?
Сашка Білого.
Не Ахметова, не Бойка, не Новінського, не Єфремова, і не Клюєва. Поїхала за тими хто з автоматом в руках схопив прокурора-хабарника з горло. Ось так. Поїхали за тим хто випромінював справжні небезпеку. Бо інші - це партнери по владі.
Особисто я відчуваю себе приреченим на своїй землі і в своїй країні. Приреченим, бо я бачу, що цю вічну нову-стару владу неможливо поміняти а ні виборами, а ні перевиборами, а ні Майданами, а ні Революціями Гідності. Владу вони не віддадуть вже ніколи, змінювати правила гри вони навіть не збираються, міняти систему і боротися з корупціїю чи схемами вони і не думають. І якщо буде потрібно втриматися при владі вони перетворять нас на ще не одну Небесну Сотню. Яка різниця Народу в своїй бідності від того, яке саме прізвище біля корита? Чим Луценко відрізняється від Пшонки а Порошенко від Януковича?!
Україна друзі, це не Порошенко з Луценком і не продажні депутати, які вже прописалися і постійно живуть у тій Верховній Раді.
Україна, це - Український Народ на своїй землі.
То хіба не являється тероризмом зубожіння цілого Народу? Хіба не являється терором Нації низькі заробітні плати і низький рівень життя Народу на фоні всіх цих маєтків Луценка, палац Порошенка та всієї псевдоеліти. Хіба постійне безправ'я, корупція та розкрадання бюджету це не тероризування громадян України?! А поїздки на Мальдіви це не тероризування простого бідного люду в час війни?! А бути ВСЕ ЖИТТЯ при владі і КРАСТИ-КРАСТИ-КРАСТИ це не тероризм проти України і Народу?!
Можна продовжувати до вечора...
Вже навіть у Європі і США на всіх рівнях просто КРИЧАТЬ цій владі і президенту, що ваша корупція знищує Україну набагато більше і скоріше а ніж вся російська агресія на Донбасі. І це вже триває ЧОТИРИ роки.
Луценко, щось там кричав з трибуни про єдність і зміцнення Держави.
А ви не пробували не красти?! А ви не пробували виконувати Закон і врешті заарештовувати тих, хто винен в зубожінні Нації?! А ви не пробували жити і працювати так, щоб Народ вам довіряв і бажав добра?!»

Найбільш цікавий оперативний аналіз скандальних подій зробив блогер pauluskp:

«Луценко запостил очередную порцию "неопровержимыех доказательств" подготовки теракта в Верховной Раде - аудиозаписи и видеозаписи с участием Савченко, Рубана и каких-то неизвестных.

Аудиозаписи традиционно ни о чем. Кроме того, что нельзя проверить их подлинность, даже содержание вызывает вопросы. На первой записи звучит "Надя, открой дверь" и закадровый голос объясняет, что Савченко заперлась в машине с оружием. Нам предлагают в это поверить.

Да уж, неопровержимое доказательство.

Видеозапись интереснее (если принять ее подлинность). Савченко и Рубан обсуждают с какими-то людьми возможность убийства Порошенко в Верховной Раде. А затем военный переворот. С кем они беседуют мы не знаем - голоса изменены, лица затерты, Генпрокуратура называет фамилии, но мы должны принимать это на веру. Если фамилии назвали, зачем лица затерли? Или фамилии с лицами не совпадают?

То есть, мы не знаем кто эти люди.

Сразу бросается в глаза - Савченко и Рубан явно вербуют неизвестных, причем очень тупо, так как не могут ответить на элементарные вопросы. Их спрашивают откуда взять 300 "дерзких" для осуществления плана и что делать с тяжелой мебелью в Раде, которая сведет на нет взрывы гранат. Внятного ответа на эти очевидные вопросы Савченко и Рубан не дают. Более того, Савченко заявляет, что после взрывов гранат люстра Рады упадет, но не может ответить на простой вопрос неизвестного - а если не упадет?

В конце концов, Савченко заявляет, что сама будет метать гранаты в Порошенко, прекрасно осознавая, что это самоубийственная миссия. То есть, говорит, что готова пожертвовать собой, сравнивая себя с Жанной д’Арк.

Из диалога понятно, что у Рубана и Савченко никакого реального плана нет. Озвученные ими предложения попросту смешны, на что сразу же указывают их неизвестные собеседники. То есть, мы наблюдаем не подготовку переворота, а попытку под запись завербовать неизвестных, добившись от них согласия - вероятно, с целью получения компромата.

Принципиальным является вопрос - кто принес камеру?

Я получил ответ на этот вопрос, просматривая видео на 8:07. Савченко смотрит прямо в объектив, хотя все ее собеседники с другой стороны.

На 14:02 Савченко под предлогом начертания плана Верховной Рады меняется местами с одним из неизвестных, чтобы его лицо попало в кадр. Перед тем как пересесть, она снова смотрит в сторону камеры. Савченко явно обеспокоена, что камера видит не всех участников разговора - и пытается это исправить.

Пересели, теперь все лица в кадре.

Для меня очевидно, что Савченко знала о видеокамере.

Не исключаю, что Рубан участвовал в торговле оружием из Донбасса, под крышей СБУ. Это вполне логично. Не исключаю также, что Савченко использовали для подстав и сбора компромата, в том числе на командный состав ВСУ - компромат необходим правительству, чтобы держать военных под контролем, а лучшей кандидатуры для подстав не найти. Уверен, есть и другие подобные видео с участием всех значимых офицеров ВСУ. Именно так осуществляется контроль.

Но я в своем уме и никогда не поверю, что Савченко готовила самоубийственную миссию с гранатами, надеясь, что "люстра упадет" и полностью игнорируя тяжелую мебель, которая сведет покушение на нет. Такие сказки могут рассказывать для "вербовки" лохов с последующей подставой, но это не может быть реальным планом теракта.

Здесь два варианта - либо Савченко с Рубаном подставили их кураторы, либо они добровольные актеры.

Многие уже заметили, что Савченко с Рубаном ведут себя очень уверенно, несмотря на серьезные обвинения. Они ведут себя так, как будто получили какие-то гарантии или согласились на выгодную сделку.

А шокирующая террористическая угроза просто необходима сейчас правительству, чтобы продолжать закручивать гайки и укреплять диктатуру.»

Оновлено!

Олександр Ружанський зробив ще один потужний допис у Фейсбуці:

«Правовова вакханалія влади у справі Савченко-Рубана продовжує впевнену ходу.

Друзі, цей дешевий цирк від юридичної амьоби Юрія Віталійовича і хлопчиків за викликом з СБУ перетнув усі перешкоди юриспруденції і здорового глузду.

Згідно ст. 481 КПК України письмове повідомлення про підозру Народному депутату України здійснюється Генеральним прокурором України.
Скрін 1.
А в нашій чудовій історії підозру нардепу Надії Савченко оголосив якийсь шнурок з СБУ.
Скрін 2.

Ось, що це за нах? Я в черговий раз наголошую, що я не вірю в те, що слідчі і прокурори у справі Савченко-Рубана, повні кретини в юридичних знаннях, зокрема, в кримінальному процесі, і їм невідомий порядок здійснення підозри Народному депутату. Я навіть впевнений, що наш видатний правник без диплому, ГенпрокуЛОЛ Луценко, не може не знати про такий порядок.

Тоді що це? Навіщо ліпити такого горбатого? Сама проста відповідь - аби через декілька днів Надія Савченко вийшла на свободу скориставшись правовим і, скоріш за все, свідомим дебілізмом ГПУ та СБУ. Ну і взагалі вбити в подальшому цю справу тими, хто її сам народив і організував.

Вобчем, друзі, продовжуємо спостерігати за ідіотською виставою та дебільними комбінаціями режиму Порошенка.»

Геннадій Боценюк

 

 
Loading...
Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com