Тема тижня  

   

   
Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   
Кровопивця

Про те, що цінічний олігарх Петро Порошенко буде триматися за владу рогами й зубами і готовий до масових вбивств давно вже пишуть не лише сміливі блогери-"зрадофіли".

От, наприклад, лояльний до Бариги політолог Олександр Кочетков написав 30 березня у Фейсбуці, коментуючи власну статтю:

"Написал «Телетайп», посвященный выборам президента, до которых остался всего год (выйдет сегодня). И автоматически задумался, а на что же рассчитывает наша власть? Ведь в головах некоторых из них мелькает вполне здравая мысль: «Нас будут мочить по-черному!».
Один вариант «спасения» я описывал. И общество к нему потихоньку готовят. Речь о нескольких терактах на границах и в центре Украины, что потребует введения военного положения и, соответственно, откладывание выборов на неопределенный срок."

Зрозуміло, що дурнуватий цирк з Рубаном і Савченко був лише "артпідготовкою" банди Порошенка для втілення жахливих кривавих планів повної узурпації влади за цілком путінським сценарієм (як писав покійний Литвиненко: "ФСБ взрывает Россию").

Декілька днів тому в соцмережах було поширене відео, яке зараз у Фейсбуці "цукермани" активно видаляють, а разом з цим блокують сторінки українців. На відео добре видно, що якщо спробувати підпалити гидотну шоколадку фірми "Рошен", то вона не плавиться, а горить, ще й смердить якоюсь хімією.

Читайте такожПрихована інформаційна війна проти української нації. Незручні запитання до Цукерберга

Лише сьогодні, 1 квітня, стало достовірно відомо, що ж саме планує "гідрант корупції".

План А

Спочатку планувалося, що Порошенко 9 травня відкриє дитячий садочок у Полтаві, а коли він вже разом з ескортом поїде збивати по дорозі чергового пенсіонера, а служба охорони швидко примусить поїхати і журналістів, жіночка з ОДА нічого не підозрюючи роздасть дітям з масовки пару десятків фірмових шоколадок "Рошен" з арахісом.

Але це не зовсім шоколадки, бо лише зовнішньо вони трохи схожі на шоколад, а насправді - надзвичайно потужна пластикова вибухівка. Детонатор з дистанційним керуванням замаскований під горішок арахісу.

Після цього все б вибухнуло, вся масовка загинула б, а ЗМІ миттєво оприлюднили б інформацію про те, що начебто "агенти Путіна" готували замах на Порошенка і лише його завчасний відход врятував йому життя...

План Б

Буквально декілька днів тому головний політтехнолог Банкової переконав олігарха Порошенка, що дітей можна не вбивати, а замість цього роздати смертельні шоколадки кнопкодавам ВРУ. По-перше, вони постійно вимагають грошей, а Захід більше не збирається годувати українську корупцію, а по-друге, вибух у Верховній Раді викличе таку радість і піднесення в суспільстві, що лохторат може навіть проковтнути встановлення реальної диктатури.

Як врятувати себе? Як врятувати Україну? Вихід лише один - якщо вам хтось запропонує в подарунок смертельну шоколадку "Рошен", то треба відмовитись від небезпечного подарунку.

Микола Крамольник

 
Loading...
Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com