Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   
Мустафа Наєм

Якось я зайшов у Верховну Раду, за старою звичкою відразу спустився в буфет, щоб поснідати, бо де ще у Києві можна купити таку якісну і недорогу котлету "по-київськи", а ще найсмачнішу каву менше ніж за 5 гривень.

Я якраз примітив одинокий столик біля лівого виходу (ну це якщо стояти спиною до буфету), коли туди заскочив малький пуштун Мустафа Наєм. В нього були перелякані очі, приблизно за розміром, як радянські 5 копійок, або як кажуть у народі "квадратні". От саме такі очі я побачив на фотографії, яка стала популярною у соцмережах.  Я не знаю, хто його тоді так налякав, але до того дня він дуже активно піарив патрульну "полюцію", а потім чомусь перестав. Від себе нічого вже додавати не буду, але гарно написали Олександр Ружанський і Станіслав Краснов. Мені і додати нічого.

Олександр Ружанський написав у Фейсбуці:

"ЩОДО МУСТАФИ.

Якщо б гості України, в першу чергу, з Хуйлостану, знали, що українським громадяам дозволено носити з собою вогнепальну зброю, в тому числі, короткостволи, Мустафу, скоріш за все, ніхто би на вулиці бити не став. І не на вулиці теж. І не тільки Мустафу.

Більше того, навіть серед громадян України бажаючих з'ясовувати відносини на дорогах у злочинний спосіб значно поменшало б. Як і взагалі злочинів проти людини та її здоров'я.

Але, як ми знаємо, сам Мустафа є палким адептом заборони вільного володіння зброєю громадянами України.
Може, наразі, через зламану щелепу до цього Народного депутата щось дійде?"

Станислав Краснов написав у Фейсбуці:

"Мустафу Наєма біля Бесарабського ринку побили і ніби зламали щелепу.
Ніякої політики, просто побутовий конфлікт, де "гарячіє парні" визначались, хто більший мужик.

Так от, в цій ситуації мене обурило, що ті, хто надавав по голові Наєму, заявили, шо "не били б, якби знали, що це політик".
А всіх інших виходить що можна бити? Втім, схоже, що можна, судячи з постійних нападів етнічних злочинних угрупувань, що стаються біля Бесарабки."

Геннадій Боценюк

 
Loading...
Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com