Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   
повідомлення

Відомий письменник, кандидат історичних наук Антон Бондаренко (Мечеслав) є одним з лідерів активної непарламентської опозиції.

Він встиг передати друзям коротке повідомлення. Валерій Сем пише у Фейсбуці:

"У "Меча", Мечеслава Антона СБУ проводить обшук. За останні пару тижнів масово заарештовують і відкривають справи проти справжніх патріотів. Сприятливий час - час, коли всім на всіх пох..."

Оновлено!

Мечеслав вже написав у Фейсбуці про пригоду:

"О 7 годині ранку до мого помешкання проникли співробітники кгб (називають себе "сбу"). Скориставшись тим, що мене не було вдома, група невстановлених осіб які назвалися "слідчими" (4 особи) та "понятими" (2 бабусі у святкових вбраннях) заявили моїй мамі, що мають провести "обшук". Після чого відібрали у мами мобільний телефон (!!) почали ритися у шухлядах. Ні моїх адвокатів, ні мене самого ніхто не викликав, навіть не намагалися зателефонувати! В процесі безглуздого "обшуку" були засняті на фото старі календарики з зображенням Великого Гербу України (!!!) та візитні картки волонтерів та журналістів! Після чого пішли геть.
А тепер - найголовніше.
Я вже вдома і побачив текст "ухвали печерського райсуду про обшук".
Цитую! "Досудовим розслідуванням встановлено, що у березні 2010 року президент України Янукович організував та очолив злочинну організацію (!!!!!) з метою вчинення тяжких злочинів (...) до якої увійшли Курченко та Динник" (щось кгбешня про Порошенка з Медведчуком забули згадати) Цитую далі: "на початку вересня 2017 року діючи за попередньою змовою з фсб рф вступили з громадянином Дангадзе та апатридом Саакашвілі у злочинну змову !!!!!!!
Ну ви собі уявляєте? Але таке питання: а я тут де? Цитую далі!
"речі та документи, які містять відомості про обставини вчинення кримінального порушення містяться за адресою " І далі йде моя адреса !!!!!!
Імбіцили з кгб ! До вас таке питання: ви дійсно хворі на голову? Ви дійсно вважаєте, що в моїй двокімнатній хрущівці Янукович, Курченко та Саакашвіля наплітали змову ?? Які "речі та документи" ви шукали ??
Резюме. На мене впритул повіяло сталінізмом! Такій "ухвалі" міг би повчитися папереднік нинішніх кгбешників тавагіщ Єжов.
А стосовно мене - я як був ідейним супротивником режиму Януковича та його нащадка Порошенка - так і залишусь.
Фото "ухвали" додаються."

Журналіст Олександр Ружанський, який був змушений виїхати за кордон і попросити політичного притулку у одній з європейських країн, пише у Фейсбуці:

"НОВА ПОЖЕЖА З ВИБУХАМИ НА СКЛАДАХ БОЄПРИПАСІВ У БАЛАКЛІЇ І СБУ.

Думаєте, я СБУ згадав просто так? Дивимось сюди:

23.03.2017 р. вибухають склади у Балаклії перший раз. Як ви думаєте, чим займалася в цей день СБУ? Нагадаю - вчинила масштабний обшук в офісі компанії YouControl по абсолютно надуманій справі.

03.05.2018 р, тобто, сьогодні. Нові вибухи на складах боєприпасів в Балаклії.
Знаєте, чим займається СБУ сьогодні? Правильно, проводить численні обшуки. У кого? У активістів РНС (Рух нових сил) і РПС ( Революційні праві сили).

І хочеться сказати голові Служби безпеки України : Василь Рошеножополизович! Безпекою України займайтеся, а не хуйньою! БЕЗПЕКОЮ УКРАЇНИ! Якщо це визначення про щось вам говорить."

Геннадій Боценюк

 
Loading...
Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com