Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   
Українців обурив вирок за розбій синові депутата ВРУ

Вирок який дали неповнолітнім грабіжникам Владиславу Чобану і сину нардепа Ігоря Попова Богдану викликав широкий суспільний резонанс.

Про це пише Київ Оперативний.

"От ви іноді просите, щоб ми доводили вам "чим закінчуються справи". Ну, тримайте, тільки тут якось так все доволі дивно відбувається. От посудіть самі, є двоє обвинувачених. Стаття серйозна - одразу декілька розбійних нападів. І це не просто обвинувачення, це реально доведені епізоди, із відеозаписами, все як має бути. А вчора суд такий - клац і умовний термін. Ну, точніше "покарання у вигляді позбавлення волі на п'ять років з випробувальним терміном на два роки". А потерпілі такі "заперечень немає". А держобвинувачувач такий "і я". Оце так ідилія, мммм.
А, стоп! Є маленький нюансік. Татко ж у одного із розбояк непростий - депутат, як не як. Хоча нє, справа, мабуть не в цьому. Просто гуманність і справедливість взяли гору, так?"

Нагадаємо, двоє 16-річних злочинців отримали за кілька епізодів збройного пограбування 5 років позбавлення волі з випробувальним терміном у два роки.

Користувачі Facebook активно коментують рішення суду.

Дехто вважає такий вирок правомірним.

“Вони неповнолітні, раніше проблем із законом не мали, тяжкі тілесні нікому не завдавали, сума вкраденого мінімальна, потерпілі не мають претензій, а малолітки щиро каються… Якщо посадити їх до в’язниці то ви думаєте, що через рік-два вони вийдуть нормальними законослухняними людьми?” – запитує користувач Андрій Анатолійович.

Інші коментатори з ним не згодні.

“Розбій, вчинений групою осіб, зі зброєю, нанесенням тілесних ушкоджень! Нічого так трохи оступилися”, “Це ж діти! Почекати поки завалять когось! Все ок! Все правильно!”, “Супер, пару років відпочинуть і знову на грабежі”, ” Безкарність вона така. Можна грабувати, ґвалтувати гусей, вбивати, і условка тільки так, всього-то треба тата-депутата”, “Це нормально для країни 3-го світу”, – пишуть розгнівані користувачі.

 
Loading...
Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com