Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   

Це не в правилах журналістської етики, але тема взяла мене за живе, бо мої старші діти навчалися саме у цій школі, до речі, були відмінниками.

"Правдиві Nовини" будуть проводити і своє журналістське розслідування, бо я 16 років прожив у Биківні, мікрорайоні Києва дуже специфічному, де повно елітних маєтків і наркоманів, бо історично так склалося, що саме в Биківні жив барон угорських циган, доля у нього була не дуже щаслива, але це тема зовсім іншої розповіді. І не буду навіть розповідати вам про те, який це жах, коли поруч з твоїм будинком знімають хату цигани...

Завдяки провокаціям і маніпуляціям зараз тема циганви досі залишається на першому місці обговорень у соцмережах. Це ж треба було так красиво все владнати, щоб міжнародне етнічне кримінальне угрупування стало жертвою, бо хтось там вбив одного цигана, а про те, що в цьому році цигани вбили майже сотню українців "чоколядні" ЗМІ чомусь мовчать, як мовчать і про традиційне для циган викрадання дітей, торгівлю наркотою, абсолютно асоціальний образ життя.

Насправді все це робиться з дозволу корумпованих і нікчемних мусорів, а також служби соціального захисту, яка дивиться на цю проблему, закривши очі двома руками. Але це теж буде тема окремої статті...

Сергій Антонов пише у Фейсбуці:

"На фото Костянтин. Його побили через те, що він намагався припинити наркоторгівлю в школі, де працював охоронцем.

Побили, а потім звільнили.

Йому не нададуть державну охорону, як деяким привілейованим верствам населення. Ба більше - справу з його побиттям затягують.

За нього не вступляться чисельні ліберальні та ліві "правозахисники". Промовчать ЗМІ.

Чому? Бо побили його представники так званої "ромської" нацменшини. Вони ж і торгують наркотою у школі. Про це не модно говорити. Модно звинувачувати лише українців.

Якщо би було навпаки, то про це б волало з десяток грантоїдських організацій та ЗМІ.

Але вони цього не роблять бо він:
- українець;
- гетеросексуал;
- чоловік.

В Україні дають гранти на захист прав ромів, геїв, феміністок, трансгендерів і т.д. А куди звертатись звичайному українцю?"

Підтримати  журналістське розслідування «Правдивих Nовин» ви можете, перевівши хоч пару гривень на картку Приватбанка 5168 7551 0986 3817 (Геннадий Боценюк).

 
Loading...
Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com