Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   
Правозахисницю Ірину Ноздровську вбивали кілька людей

До вбивства правозахисниці 38-річної Ірини Ноздровської причетні щонайменше троє людей.

До таких висновків дійшли експерти незалежного розслідування. Протягом трьох місяців його проводили керівник громадської організації "Рух боротьби з корупцією" Іван Лозовий, два адвокати і два ­юристи, повідомляє gazeta.ua.

— У офіційному слідстві поки що є один підозрюваний — Юрій Россошанський, — каже 56-річний Іван Лозовий. — Однак маємо ряд фактів, які вказують, що Ірину вбивали кілька людей. Перший — Россошанський не міг пронести тіло 1,5 кілометра сам. Це підтвердив слідчий експеримент. Течія не могла віднести Ірину на 150 метрів від місця, де її залишили. Оскільки річка мілка й захаращена гілками. У грубі в будинку Россошанського не знайшли слідів від спаленого одягу Ірини. Згоріти повністю він не міг.

Ірина Ноздровська зникла 29 грудня торік. Її тіло з понад десятком ножових поранень знайшли в річці Кізка поблизу села Демидів Вишгородського району на Київщині 1 січня. Там вона жила з родиною. За тиждень поліція затримала підозрюваного у вбивстві 64-річного Юрія Россошанського. Він — батько водія, який 2015-го за кермом "Деу Ланоса" збив сестру Ірини — 26-річну Світлану Сапатінську. Ноздровська розслідувала цю справу. Домоглася, щоб винуватця аварії 33-річного Дмитра Россошанського засудили на сім років. Під нігтем Ірини знайшли ДНК Россошанського-старшого. У скоєному зізнався. Невдовзі від свідчень відмовився. Обмовив себе під тиском, стверджує.

Батьки загиблої 61-річна Катерина й 71-річний Сергій Дуняки не вірять, що Россошанський убивав самотужки.

— Говорив із односельцем. Він їхав разом з Ірою в Демидів у день її зникнення — розповідає Сергій Дуняк. — Казав, поруч із донькою сидів чоловік, який їй раніше погрожував у справі загибелі Свєти. Він — знайомий Россошанських. Його фото передав прокурору. Але той зайняв позицію захисника, а не державного обвинувача. Також поряд із зупинкою, де сходила Ірина, люди бачили автомобіль із жінкою та трьома чоловіками. Але свідчити бояться.

Батьки й незалежні розслідувачі вимагають перекваліфікації справи на "умисне вбивство, вчинене групою осіб за попередньою змовою".

 
Loading...
Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com